شقق بمساحات كبيرة للبيع في مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, صفحة 26

1,452 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري من سوديك الشيخ زايد الجديدة

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٨٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٤٬١٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في موقع مميز جدا اوبن فيو علي النيل

    Egypt Best Properties logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٣٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٥٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مفتوح على مرحلة الفيلات والاجوون فيو

    Roots Development logo image

    مار فيل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٧٧٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فيو لاجون بإطلالة مفتوحة استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيه متشطبه استلام فوري علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه في قلب نيو زايد متشطبه باقل مقدم5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٧٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف جاهزة تشطيب كامل للبيع بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٩٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في الشيخ زايد الجديدة بموقع مميز

    I-Move logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٣٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل مميزة دور اول استلام خلال سنة

    Roots Development logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٦٬٩٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بإطلالة على النيل واللاند سكيب

    Roots Development logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٦٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة في فاي سوديك برايم لوكيشن افضل سعر علي 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 143م بموقع استراتيجي في كمبوند VYE SODIC

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤١٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي هاوس برايم لوكيشن متشطب استلام فوري في سوديك

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٩٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه ريسيل 198م + جاردن 78م فى سولانا

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٨٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٥٣١٬٧٨٤ جنيه

    شقة ٣ غرف في مار فيل مراسم

    Maskan Consultancy logo image

    مار فيل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٠٩٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٨٣٩٬٤٥٤ جنيه

    شقة ٣ عرف نوم في مارفيل

    Maskan Consultancy logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ١٠٤٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل + حديقة ب اقل سعر بزايد الجديدة

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل + حديقة ب اقل سعر بزايد الجديدة

    لاك ڤيل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل + حديقة ب اقل سعر بزايد الجديدة

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل + حديقة ب اقل سعر بزايد الجديدة

    إلورا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل + حديقة ب اقل سعر بزايد الجديدة

    إيرا نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل + حديقة ب اقل سعر بزايد الجديدة

    فلل دي جويا, دى جويا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل + حديقة ب اقل سعر بزايد الجديدة

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٢٣١٬٥٨٤ جنيه

    شقة متشطبه استلام فوري من سوديك في زايد الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٦٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبة في مارفيل

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٩٣٬٠٦٦ جنيه/متر مربع