شقق بمساحات كبيرة للبيع في مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, صفحة 23

1,452 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة استلام فوري للبيع في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٧٣٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه قريبه من الاستلام علي عشر سنوات اقساط في سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في سوديك قريبه من الاستلام علي 10 سنوات مقدم5%

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع متميز في سوديك نيو زايد قريبه من الاستلا

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في سوديك في فاي قريبه من الاستلام بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في سوديك باقل مقدم علي عشر سنوات في نيو زايد

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م متشطبة استلام شهور في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة صف اول على النيل فى زايد بجوار سوديك

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت شقة غرفتين متشطبة ريسيل في سوديكvye

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٩٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة تكملة اقساط ريسيل فوري في سوديك vye

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٩٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن ريسيل فوري في vye سوديك غرفتين

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٣٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل شقة ارضي بجاؤدن ريسيل فوري في vye سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٣٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه160م صف اول ع النيل مباشر ف قلب الشيخ زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٨٥٬٣٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بيتا ريزيدنس حدائق أكتوبر استلام 2.5 سنة

    BETA EGYPT logo image

    دارفيل ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٤٩٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬١٢٥٬٨٦٨ جنيه

    ارخص شقه فى نيو زايد و اقساط على 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٦٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بسعر مميز في فاي سودي بجوار اعمار

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 141م متشطبة بالتكيفات فالشيخ زايد أمام SODIC

    Property Hills Star logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٣٤٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٨٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه استلام فورى فى قلب نيو زايد

    Evergreen Properties logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل مميزه 145م متشطبه بالتكييفات في سولانا

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 3 غرف ريسيل في سولانا ويست بموقع مميز

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٣٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالقرب من المطار الجديد ب قسط يصل ل 10 سنين

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٤٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واطول فترة سداد ل 3 غرف في اكتوبر

    Apart Real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب شقه فى سولانا بموقع مميز وافضل سعر

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٣٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالقرب من المطار الجديد ب قسط يصل ل 10 سنين

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٤٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرحلة جديدة في مارفيل آخر وحدة بأفضل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع