شقق بمساحات كبيرة للبيع في قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية

7 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة في كمبوند القطامية جاردنز

    Creative Real Estate logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بحمام سباحه في قطاميه جاردنز

3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كمبوند قطامية جاردنز استلام فوري

    D COMUNITA RE logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي متشطبة للبيع في قطامية جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بموقع مميز في حدائق القطامية

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكن راقٍ في كمبوند قطامية جاردنز في التجمع

    Chances Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٢٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع في Katameya Gardens – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٥٣ جنيه/متر مربع