شقق بمساحات كبيرة للبيع في كارمل, مدينة زايد الجديدة, صفحة 2

147 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز على اللاندسكيب

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٧١٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه فيو لاند سكيب للبيع في سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٠٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل تشطيب كامل -استلام فوري- زايد الجديدة

    RE/MAX Everest logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٨٢٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مع حديقة للبيع في كارميل سوديك بالتقسيط

    Properties-Today.com logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ١٠٢٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري مقدم 935 الف بسعر 14م كاش

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى للبيع فى كارميل نيو زايد

    Vira Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كارميل نيو زايد

    Vira Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى للبيع فى كارميل سوديك

    Vira Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كارميل سوديك

    Vira Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي تشطيب كامل للبيع 149متر في كارميل - سوديك

    Properties-Today.com logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٨٧٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى شقه امام المطار قسط كوارتر560ألف كاش13م

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فورى فى كارميل قرب بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٩٩٬٨٩٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك باقل سعر بقلب الشيخ زايد على اطول فتره سداد !

    Egypt Best Properties logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 149م للبيع مع حديقه كارمل سوديك

    Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٧٬١١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر متشطبة استلام فوري وقسط بجواربيفرلي هيلز

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٢٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطية جاهزة للسكن في كارميل بالقرب من بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٧٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بجنينة في كارميل سوديك

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٥٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة استلام ٦ شهور في مارفيل نيو زايد

    TREX logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كارميل

    Flip logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٨٦٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واطول فترة سداد ل 3 غرف في اكتوبر

    Apart Real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة بالكامل في كمبوند لـ سوديك Karmell

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٩٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بروف للبيع في كارميل بجانب بيفرلي من سوديك

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    6

    ٢١٩ متر مربع

    ٢٧٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شقة متشطبة فى كارمل بجانب ذا إستيتس وبيفرلى

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٩٬٧٥٠ جنيه

    استلم فوري بنتهاوس بـ13مليون كاش او مقدم 909الف

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دوبلكس متشطبه للبيع في كمبوند كارميل سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٨٬٧١٧ جنيه/متر مربع