شقق بمساحات كبيرة للبيع في منتجعات الغردقة, الغردقة, صفحة 6

288 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٢٬٧٨٨٬٦٠٠ جنيه

    شقة 134م للبيع في ONE7 مساحة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٩٥٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٧٤٤٬٨٠٠ جنيه

    وحدات حصرية بمساحات 148 م² في وان سيفيين

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٣٥٬٢٠٠ جنيه

    وان سيفيين قريب من سنزو مول اطلالة تسحرك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٧٨٨٬٦٠٠ جنيه

    عيش تجربة مختلفة بمساحة 134 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٩٥٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٧٧٧٬٦٠٠ جنيه

    تصميم ذكي للمساحات 160 داخل وان سيفيين

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٩٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في مجاويش الآن في وان سيفيين

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    وان سيفيين قريب من الكوثر والخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    245م في ONE7 لعشاق المساحات المفتوحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

4

    1

    ٢٤٥ متر مربع

    ٩٣٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استغلال مثالي لكل متر 245 م² في وان سيفيين

    EMERALD REAL ESTATE logo image

4

    1

    ٢٤٥ متر مربع

    ٩٣٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٧٧٧٬٦٠٠ جنيه

    موقع استراتيجي في مجاويش بمساحة 160 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٩٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    160م في ONE7 مساحة عائلية بمستوى مختلف

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٧٤٤٬٨٠٠ جنيه

    استثمر في 148م داخل ONE7 وابدأ مكسبك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٣٥٬٢٠٠ جنيه

    وان سيفيين 20 دقيقة من المارينا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    255م في ONE7 مساحة تديك حرية أكتر في كل تفصيلة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

4

    1

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨١٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٧٤٤٬٨٠٠ جنيه

    10 دقائق من المطار اطلالة رائعة و مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٣٥٬٢٠٠ جنيه

    152م في ONE7 تصميم يخدم حياتك اليومية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٧٧٧٬٦٠٠ جنيه

    160م في ONE7 مساحة عائلية بمستوى مختلف

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٩٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٧٨٨٬٦٠٠ جنيه

    قرارك الصح يبدأ هنا مساحة 134 م في وان سيفيين

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٩٥٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تصميم ذكي للمساحات 245 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

4

    1

    ٢٤٥ متر مربع

    ٩٣٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٦١٦٬٠٠٠ جنيه

    قريب من المطار وسهل حشيش مع موقع حيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٣٥٬٢٠٠ جنيه

    امتلك الآن في أكثر مناطق الغردقة حيوية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية مميزة في ONE7 بأفضل سعر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

4

    1

    ٢٤٥ متر مربع

    ٩٣٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٧٤٤٬٨٠٠ جنيه

    استمتع بإطلالة وسط مساحات خضراء وخدمات متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٧٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٧٨٨٬٦٠٠ جنيه

    وحدات متنوعة بتصميم ذكي واستغلال مثالي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٩٥٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٧٧٧٬٦٠٠ جنيه

    حياة متكاملة تجمع الهدوء والرفاهية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٩٬٨٦٠ جنيه/متر مربع