شقق بمساحات كبيرة للبيع في منتجعات الغردقة, الغردقة, صفحة 10

288 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل مارينا الغردقة فيو بحر - بشاطئ خاص

    Home In Realestate logo image

    مارينا الغردقة, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف باطلالة مباشرة علي البحر في بخصم 20&

    Homes Bay logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Panoramic view 2 beds/ 2 bath in Palma Resort

    My Real Estate logo image

    بالما ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢١٤٬٨٩٢ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في الهضبه بخصم 20%

    Homes Bay logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٣٩ متر مربع

    ٥١٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٣٦٬٠١٦ جنيه

    في قلب الغردقة امتلك شقتك الآن

    Second Home Real Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٣٢ متر مربع

    ٥١٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣١٣٬٩٠٠ جنيه

    بمقدم 20% امتلك شقة في منتجع أتلانتس ريزورت

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٣٦٬٠١٦ جنيه

    استثمر في أسلوب الحياة على البحر الأحمر – منتجع أت

    Second Home Real Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٣٢ متر مربع

    ٥١٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٣٣٬٢٣٨ جنيه

    شقق فاخرة – تسليم 2027مع خصم كاش20%

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٢٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣١٣٬٩٠٠ جنيه

    استثمارك يبدأ هنا – أتلانتس الغردقة

    Second Home Real Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بشاطئ خاص – غرفتان نوم في مشروع أورو

    Homes Bay logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٩٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٤٩٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 134م + جاردن 47م في ONE7 مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    قرية الياسمين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٠٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158م مع حديقه 49م فاخرة في ONE7

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٥٨ متر مربع

    ٩٧٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 150م راقية في قلب مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 140م بتصميم فاخر في ONE7

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٩١٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 160م بإطلالة مميزة في ONE7

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في شقة 135م ب3غرف داخل تريفانا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت فيرو كلوب سانت ماريا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 135م بالتقسيط في الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٦٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقتك الفاخرة 134م في ONE7 احجز اليوم

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    وان سيفين ريزيدينس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٦٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 148م في ONE7 – استثمار مضمون

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مغري - 160م ب3غرف

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 152م مناسبة للسكن او الاستثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٥٢ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٥٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 150م بروف 52م في منتجع One7

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٧٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٧٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م ب3غرف مع روف لضمان الرفاهية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٥٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٩٣٧٬٣٣٣ جنيه

    امتلك شقة غرفتين 179م بإطلالة رائعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ماجرا الغردقة, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٧٩ متر مربع

    ٨٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٤٩٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 134 م² مع حديقة 47 م² وحمام سباحة 32 م²

    EMERALD REAL ESTATE logo image

3

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٠٬٦٩٤ جنيه/متر مربع