شقق بمساحات كبيرة للبيع في المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 9

973 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالفرش استلام فوري للبيع ذا فيليدج

    why solutions logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري متشطبة بالكامل بإطلالة مميزة

    why solutions logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٥٦٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي | 3 غرف | ميدتاون | القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    ميدتاون, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوستشطيب سوبر لوكس في جاليريا بمساحة 230 متر

    Do estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة جاهزة للسكن للبيع في مينا ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    مينا ريزيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في واتر واي استلام فوري بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    دبليو من ووتر وي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦٥٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر نصف تشطيب جاهزة للسكن إطلالة مزدوجة

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه الترا سوبر لوكس للبيع ب جاليريا

    Estimate Investment logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة استلام فوري بالقاهرة الجديدة

    KMG Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه متشطبه امام الAUC مع 90AVENUE بخصم

    Falcon for Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة١٧٠م للبيع بالمطبخ والتكييفات | جاليريامون فالي

    Circle Realestate logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    بنتهاوس ١٦٤م للبيع في جاليريا مون فالي

    Circle Realestate logo image

4

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب مميز فى جاليريا مون فالى التجمع

    Century for Project Management logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مفروش بالكامل | 90 أفينيو كمبوند | أمام AUC مباشرة

    Darcom for Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٣٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكسترا سوبر لوكس | فيلدج جيت بالم هيلز | شقة مميزه

    Darcom for Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع تشطيب الترا لوكس | بالم هيلز

    Circle Realestate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٩٩٬٩٩٩ جنيه

    بنتهاوس ١٩٩م للبيع | تشطيب الترا لوكس بالتكييفات

    Circle Realestate logo image

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٣٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    الترا لوكس | بينتهاوس ٢٠٥م للبيع | فيليدج جيت

    Circle Realestate logo image

4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    دوبلكس للبيع في بالم هيلز | 200م | مطبخ و تكييفات

    Circle Realestate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٩٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بحري استلام فوري فيو مفتوح

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة بالكامل بالفرش استلام فوري

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن فى جاليريا مون فالي

    Century for Project Management logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٨٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 165م متشطبة اقساط 10 سنين بفيو garden

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه داخل فيلات الدفاع الوطني بسعر لقطة لسرعه البيع

    متصدر

    Held Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى بحديقة على حمام السباحة بالجولدن سكوير

    East wing logo image

3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٦٤٬٠٢٨ جنيه/متر مربع