شقق بمساحات كبيرة للبيع في المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 7

973 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في جاليريا مون فالي التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في جاليريا مون فالي

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٨٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع – جاليريا مون فالي بسعر مغرى

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام 2026 في دبليو سيجنتشر وترواي

    New Avenue Real Estate logo image

    دبليو من ووتر وي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٨٦٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيب فاخر – فيليدج جيت بجوار AUC

    Next Door Consultancy logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥١٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع تشطيب كامل فى قلب التجمع

    IRTKAZ logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري | شقة أرضي بحديقة للبيع في جاليريا مون

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل | مطبخ مجهز بالكامل، مكيفات وسخانات

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليدج جيت مفروشة بالكامل

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في جالريا مون فالى تشطيب كامل بالتكيف و مطبخ

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٠٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا فيليدج بالم هيلز فرصة مميزة

    KAMF logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦٠٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاليريا مون فالي 170م فيو نافوره

    La Costa For Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 245 متر في واتر واي أستلام فوري وتقسيط 7 سنين

    متصدر

    TREX logo image

3

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ٩٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة غرفتين نوم في فيليج جيت(موقع مميز)للبيع

    Good Vibe Homes logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقرب استلام+ تشطيب امام AUC بقلب التجمع بخصم25%

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاليريا مون فالي أقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ١٥٩ متر مربع

    ٦٢٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتصميم عصري للبيع فى كمبوند ذا فيلدججيت

    4C Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٧٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب فاخر وفرش مميزة غرفتين نوم .

    Country For Real Estate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع كمبوند ناينتي أفينيو تجمع الخامس

    TREX logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٧١٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيب سوبر لوكس في حي المصراوية

    Better Estate Investment logo image

    المصراوية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ٣٣٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في فيلدج جيت علي احلي فيو

    Prime Company logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة و أستلام فوري أمام الجامعة الأمريكية

    TREX logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – موقع مميز جدًا بالتجمع الخامس

    RE/MAX 1st Choice logo image

    مول بوينت 90, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جلاريا مون فالي اقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - متشطبة بالكامل - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٣٬١٨٦ جنيه/متر مربع