شقق بمساحات كبيرة للبيع في المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 31

970 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 160م تشطيب خاص في كمبوند امام ال AUC

    شارع زيزينيا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي جاردن في كمبوند زيزينيا التجمع الخامس

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند زيزينيا بجوار الAUC وبوينت 90

3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٢٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كمبوند زيزينيا امام الAUC و Point 90

3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٣٩٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كمبوند زيزينيا امام الAUC و Point 90

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فى جاليريا تشمل الباركينج بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس 2 بلكونه بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 180م ارضي مرتفع بجاردن بالمستثمرين لقطه

    Next Level Properties logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 160+200م في جالاريا مون فالي _ فوري

    Waystar Investment logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٦٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ووتر واي سيجنتشر جاهزة للاستلام

    Platinum Properties logo image

    دبليو من ووتر وي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ١٠٠٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ووتر واي سيجنتشر جاهزة للاستلام

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٤٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في المستثمرين الجنوبيه بالتجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ووتر واي سيجنتشر متشطبة جاهزة للاستلام

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١١٠٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع متشطبه فى موقع مميز استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري متشطبه كمبوند مميز في التجمع

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي بالحديقة للبيع بجاليريا مون فالي

    متصدر

    Wonder Homes For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٨٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ووتر واي سيجنتشر بدون اوفر جاهز للاستلام

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٥٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في الجولدن سكوير بكمبوند جاليريا بسعر لقطه

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 260 متر تشطيب كامل - استلام فوري - بحري صريح

    Realpals Real Estate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فوري بأقل مقدم ١٠٪ فقط؜ بالجولدن سكوير

    GCR Developments logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور متكرر للبيع بكمبوند جاليريا مون فالي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام سنه متشطبه بروف خاص بالتجمع5 وقسط8سنين

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٢٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ارضي بحديقة خاصة للبيع كمبوند جاليريا مون فالي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

3

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع نصف تشطيب بكمبوند جاليريا مون فالي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع