شقق بمساحات كبيرة للبيع في بيت الوطن, التجمع الخامس, صفحة 45

1,161 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٩٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع بالحي التكميلي – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٩٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 170م للبيع بالحي الثاني – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن - الحي الأول (التجمع الخامس

    Better Estate Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مميزة 154متر للبيع في بيت الوطن فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٦٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فرصة سكنية في منطقة الأوركيد بالتجمع ال

    TREADY GROUP logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري بأفضل مواقع بيت الوطن بجودة

    TREADY GROUP logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية وسكنية في منطقة الأوركيد بالتجمع ال

    TREADY GROUP logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    155م شقة للبيع في الحي التكميلي ببيت الوطن بتسهيلا

    Find Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٨٥م للبيع استلام سنة بتسهيلات بالتجمع الخامس

    Find Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 192 م بيت الوطن التجمع الخامس

    sherwoods property logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ١٨٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية ببيت الوطن – شقة 135م بفيو مفتوح

    Al Fanar Development and project management logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري في بيت الوطن الحي الرابع 180متر امامي 3 مليون

    Envigo Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في التجمع الخامس استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة 165متر للبيع نص تشطيب بالحي التكميلي

    Al Fanar Development and project management logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٩٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في التجمع الخامس – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بيت الوطن الحي الأول استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١١٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أرضي 145متر + جاردن 105متر للبيع

    Al Fanar Development and project management logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور أرضي للبيع بحديقة – منطقة شمال بيت الوطن

    Better Estate Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 187م نصف تشطيب فى بيت الوطن

    Envigo Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ١٧٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٧٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فوري في بيت الوطن بمقدم 40%

    اشتري بيتك logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢٤٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    175م شقة للبيع ببيت الوطن الحي الرابع ارضي بحديقة

    Find Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    في أميز أحياء بيت الوطن امام الفيو زون مباشرة

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري وقسط عل سنتين في التجمع الخامس

    The Map Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكنية بجاردن خاصة في بيت الوطن

    Al Ofok Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 174م ارضي وحديقة 30م3 غرف استلام فوري التجمع

    sherwoods property logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ١٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع