شقق بمساحات كبيرة للبيع في بيت الوطن, التجمع الخامس, صفحة 42

1,161 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    150م واجهة الحى السابع حرفCقريب من النوادى مالمطور

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة 135م + جاردن 86 م بمدخل خاص

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٨٢٬٦٥٠ جنيه

    للبيع بأقل مقدم في الحي التكميلي- بيت وطن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٩١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك ف اميز احياء بيت الوطن ف الحي الخامس.

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    -أجدد مشاريعنا فى بيت الوطن القطعه N79 الحى الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقتك فى الحى الرابع القطعه N42 ڤيو جاردن 138 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بيت الوطن الحي الخامس 3 غرف نوم | 3حمام

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢١٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه شقتك فى الحى الرابع

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه شقتك فى الحى الرابع

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٦٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه شقتك فى الحى الرابع

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٥٢٬١٠٠ جنيه

    -أجدد مشاريع برايم هوم فى بيت الوطن *القطعه B22

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    210م ارضى جاردن120م الحى الرابع امام النادى الاهلى

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه152م ارضى جاردن70م النورث هاوس من المطورحرفDقسط

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٣٧٬٤٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بيت الوطن الحي الثالث مساحه 301 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠١ متر مربع

    ٢٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى بيت الوطن التجمع الخامس الحى التالت 211م

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٢٠٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى بيت الوطن التجمع الخامس الحى التالت 211م

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١١ متر مربع

    ١٤٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٣٬٢٠٠ جنيه

    القطعه D184 الحى السابع *القطعه بانوراما على شارع

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٢٨٬١٠٠ جنيه

    أرضى بجاردن 162متر + 70 متر جاردن واجهه بالحي الرا

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٢٨٬١٠٠ جنيه

    فرصه استثمار في بيت الوطن أرضى ارضي بجاردن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٣٩٬٥٠٠ جنيه

    فرصه استسمار في بيت الواطن شقه واجهه مساحه 157م

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٤٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    -أجدد مشاريعنا فى بيت الوطن القطعه N79 الحى الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٢١٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٣٣٬٥٠٠ جنيه

    استسمار في بيت الوطن هتستلم شقتك شهر ( 12 /2025).

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه شقه في بيت وطن

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    أجدد مشاريعنا فى بيت الوطن القطعه N79 الحى الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٧٦٬٥٠٠ جنيه

    -القطعه E176 الحى التانى -المشروع واجهه على شارع

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٬٥٨٩ جنيه/متر مربع