شقق بمساحات كبيرة للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 7

21,695 عقارات أخرى
  • 25

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة ٣غرف تشطيب كامل موقع مميز جداً

    Edge Real Estates logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٨٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف في زاد إيست بأفضل سعر في الماركت

    Merak Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧١٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر و اكبر مساحه 243 متر 3 غرف على الفيو

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٦٬٩٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جداً افضل سعر و تقسيمة - استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكييفات في lakeview

    Catchers investment logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطه شقه ٤ غرف نوم موقع مميز جداً استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لايك فيو ريزيدنس 2 بموقع مميز

    متصدر

    VERKKINS logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبة بالكامل ريسيل تجمع

    Catchers investment logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر تحفة شقة 4غرف تشطيب كامل بالمطبخ موقع مميز جدا

    Edge Real Estates logo image

5

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٨١٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر السوق بمليون جنيه شقه بيع استلام فوري

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي استلام فوري متشطبة بالكامل بأقل سعر

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دار مصر القرنفل

    شركة البحيري جروب logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس مميز في جنوب الأكاديمية ج – القاهرة ا

    sms for RealEstate logo image

    محور العروبة, المنطقة أ, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٧ متر مربع

    ٣٩٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢١٨٬٤٠٠ جنيه

    شقة بأقساط مميزة للبيع في لايك فيو ريزيدنس 2

    متصدر

    VERKKINS logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف بمساحة 185 ، بتشطيبات فاخر و سعر مميز

    Makanak Investments logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة للبيع في زيد إيست ب موقع واطلالة مميزة !

    Realtors logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى المستثمرين الجنوبيه

    D COMUNITA RE logo image

    شارع زيزينيا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لقطه استلام فوري موقع مميز جداً فيو رائع

    Edge Real Estates logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٢٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط تصل الي 8سنوات شقه في ريجينس بارك الدوليه

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٠٠٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل عرض في ريجنتس بارك القاهرة الجديدة تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١١٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باقل سعر في ريجينتس بارك الدوليه

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في موقع مميز ريجينتس بارك التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في القرنفل فيلات جاهز الان للبيع

    شركة البحيري جروب logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريجنتس بارك تشطيب كامل بالتقسيط القاهرة الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١١٨٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقه في ريجينس بارك التجمع الخامس الدوليه

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٠٢٬٢١٥ جنيه/متر مربع