شقق بمساحات كبيرة للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 5

21,695 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاند سكيب فيو متشطبة بالتقسيط في بالم هيلز

    I properties Real Estate Consultant logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باقل من سعر السوق في كريك تاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة ٣ غرف للبيع في كمبوند هايد بارك التجمع

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٩٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل موقع مميز تقسيط حتي 7 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠٠٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع فى الرحاب فيو جاردن بالمطبخ والتكييفات

    Escan Group logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بارقى مناطق الحى الثانى - التجمع الخامس

    Eastmark logo image

    شارع رقم 29, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك استلام اخر العام- 3غرف+ناني

    Realtors logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٦١٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرشقه 3 غرف تشطيب كامل بالتكيفات المطبخ

    Edge Real Estates logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك استلام اخر العام- 3غرف+ناني

    Realtors logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ٦١٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقه 3 غرف تشطيب كامل بالتكيفات و المطبخ

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٨٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه شقه للبيع في ماونتن فيو

    Fortune Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٦٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٢٬٠٥٦٬٠٣٥ جنيه

    تشطيب كامل بالتكيفات - موقع مميز جداً - فيو رائع

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٣٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع فى الياسمين 4 بالقرب من التسعين

    Chances Real Estate logo image

    شارع جعفر بن ابي طالب, الياسمين 4, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالرحاب المرحله التانيه موقع مميز بجوار النادي

    East House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك استلام اخر العام- 3غرف+ناني

    Realtors logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٦١٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فاخرعلي لاجون استلام سنة مع تقسيط 6سنين

    I properties Real Estate Consultant logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٤٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اول استلام زيد ايست ريسيل فيو مفتوح 3 غرف

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٧٥م ايتلام فوري بافضل فيو واقل سعر في الماركت

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة البوليفارد 289م فيو مفتوح وتشطيب مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ١١٤٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كريسنت 238م فيو سنترال بارك بسعر مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كريسنت 245م فيو سنترال بارك متشطبة بسعر

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ١١٣٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ميفيدا فيو بول اول استخدام بسعر مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة البوليفارد 215م تشطيب مميز بسعر لقطة جدا

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاردينيا – التجمع الخامس استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه - استلام فوري - موقع مميز جداً

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٣٬٧١٥ جنيه/متر مربع