شقق بمساحات كبيرة للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 15

21,700 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ف سوان ليك -متشطبه برايم لوكيشن احسن سعر

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع داخل تاج سيتي استلام فوري

    TREX logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف نوم للبيع – نص تشطيب – جاهزة للسكن

    Blu Real Estate Marketing logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131م للبيع بأوريجامي تاج سيتي

    Good Deals logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٢٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ZEDEastC1 شقة مميزة 165م تشطيب كامل بإطلالة النادي

    Realtors logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل موقع علي بحيرة ٣ غرف باقل مقدم و اقساط 2031

    Edge Real Estates logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة شاملة الجراج للبيع ريسيل بأقساط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م بفيو مميز في هايد بارك القاهرة الجديدة !

    Closer logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيفث سكوير مون ريزيدنس

    Aqarpedia For Resale logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع كمبوند ناينتي أفينيو تجمع الخامس

    TREX logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٦٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة أقل من سعر السوق |زيد إيست

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بمقدم 4 مليون 2 غرفة تشطيب كامل استلام سنة

    Edge Real Estates logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطه شقة ٣ غرف تشطيب كامل موقع مميز احسن سعر

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٧٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 148 م متشطبة-موقع مميز و استلام فورى -ليك فيو1

    East wing logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٨٩٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالفرش للبيع بكومباوند Lake View

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليت سكاي كوندوز

    Treasure Real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ١٠١٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه الاستلام علي 7 سنوات اقساط في ديستركت 5

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٤٦٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه الاستلام ديستركت 5 بموقع مميز بمقدم 10%

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه الاستلام اقل مقدم في ديستركت5 موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دقيقه من القطامية ديونز - قريبه من جميع خدمات

    Fam Egypt logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ١٩٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ديستركت 5 باقل مقدم جاهزه الاستلام موقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه الاستلام علي 7 سنوات موقع متميز ديستركت5

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ١١١٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع مميز ديستركت 5 علي 7 سنوات جاهزه الاستلام

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٢٩٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 182متر فى بالم هيلز التجمع الخامس

    TREX logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٤ جنيه/متر مربع