شقق بمساحات كبيرة للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 20

21,698 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٧٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري اللوتس الشمالي بعداد كهرباء ومياه وغاز

    AMG. logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع روف استلام فوري نصف تشطيب في بالم هيلز

    I properties Real Estate Consultant logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري في مونتن فيو اي سيتي باقل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 245م للبيع استلام فوري في ماونتن فيو التجمع

    Z Investments For Real Estate logo image

4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م استلام فوري للبيع في ماونتن فيو نيو كاير

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقساط في هايد بارك-القاهرة الجديدة

    Beltone logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٧٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لوكيشن مميز جدااا- ارخص سعر وبفيو بحري

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي التكميلي

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٩٣ متر مربع

    ٢١٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا بوليفارد

    Spade consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٢٠٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البنفسج فيلات 11 استلام فوري

    متصدر

    شركة البحيري جروب logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس النرجس عمارات

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بعداد كهرباء ومياه في اللوتس الشمالي

    AMG. logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجارن للبيع في المراسم بسعر تحفه

    Sweet Home Realestate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف ازاد 2نوم بجاردن بسعر لقطه لسرعه البيع

    Sweet Home Realestate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بعائد استثماري فوري 3 غرف نوم في المراسم

    Sweet Home Realestate logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٣٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في كمبوند سوان لايك حسن علام

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند لايك فيو

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٥٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحه كبيره متشطبه قطامية بلازا التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    القطامية بلازا, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    4

    ٢٧٣ متر مربع

    ٦٥٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش كامل في إيستاون سوديك

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس الاندلس العائلي

    شركة البحيري جروب logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقساط في Fifth Square-القاهرة الجديدة

    Beltone logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا سوبر لوكس مميزه في كمبوند ذا سكوير

    متصدر

    ABAZA for real estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ازاد اول سكن تشطيب ألترا مودرن

    Sweet Home Realestate logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٧٧٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ازاد للبيع بجاردن مدفوعة الصيانه والجراج

    Sweet Home Realestate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ازاد جاهزه للسكن فوري موقع مميز

    Sweet Home Realestate logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٨٬٩٦٢ جنيه/متر مربع