شقق بمساحات كبيرة للبيع في فيفث سكوير, المستثمرين الشمالية, صفحة 29

728 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ريسيل شقة برايم لوكيشن دور متكرر- فيفث سكوير

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٥٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس دور 3 للبيع ريسيل في فيفث سكوير

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري للبيع ريسيل بأقساط- المراسم

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيفث سكوير تشطيب كامل

    Home Destination logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٩٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن 3غرف استلام فوري المراسم اقل سعر

    Merak Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/بيع/فيفث سكوير/كلوب هاوس

    Home Destination logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في فيفث سكوير المراسم

    Elshams Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧١٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات برايم لوكيشن باقل مقدم

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٦٩١٬١٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بالتكييفات في كمبوند فيفث سكوير

    Al Maz Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٦٩١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة جاهزة للاستلام في كمبوند المراسم

    Better Estate Investment logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة أرضي بحديقة للبيع في كمبوند فِفث سكوير

    TiL Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل موقع فيفث سكوير205م واجهة بحرية بفيو بسعرمغري

    Merak Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر لسرعه البيع شقه 3غرف في المراسم علي فيو

    Merak Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المربع الخامس ١٦٨ مترًا، ٣ نوم، متشطبة بالتكييفات

    AMAKEN Misr logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي بحري للبيع في فيفث سكوير.

    Smart Assets Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس في المراسم بالفرش و الاجهزة فيو بحيرات

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٨٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 نوم للبيع بالتقسيط في فيفث سكوير المراسم

    ERE logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة+جاردن بالتكييفات والمطبخ استلام فوري/ريسيل

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور أرضي متشطبة للبيع في المراسم - فيفث سكوير

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه بتكيفات ومطبخ ف المراسم جاهزه لسكن

    Merak Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سكاي لوفت مون ريزيدنس

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٣١٬٨٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ريسيل شقة متشطبه دور متكرر / فيفث سكوير

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيفث اسكوير كمبوند استلام 2025

    Premises logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٧٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيفث اسكوير كمبوند في التجمع الخامس

    Premises logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٤٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٦٬٤٥٧٬٠٣٢ جنيه

    فرصة ذهبية للشراء في كمبوند مون ريزيدنس – التجمع

    Better Estate Investment logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٧٬٩٥٨ جنيه/متر مربع