شقق دور أرضي للبيع في الشيخ زايد, صفحة 21

1,407 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة بجاردن للبيع في VYE سوديك | ريسيل فوري

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٢٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضي بجاردن ف الكورت يارض موقع مميز جدا

    Ammaier for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٨٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في زد وست استلام فوري

    I-Move logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٥٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في روضة زايد

    Home city real estate logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Ground Floor Apartment with Garden for Sale in Raw

    Home city real estate logo image

    روضة زايد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٥٥٬٢٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في كالما الشيخ زايد واقساط ع 10س

    Selection Code logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتان في ويست فيو تشطيب كامل-نيو زايد

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ارضي بحديقه ٤ غرف في الحي الحادي عشر

    Master Key logo image

    الحي الحادي عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة للبيع تشطيب جديد مودرن

    Master Key logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه حديقه وتشطيب فندقي كمبوند ديونز

    Master Key logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٨٩٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه خاصه كمبوند حدائق المهندسين

    Master Key logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٥٬٨٨٥٬٩٢٧ جنيه

    شقة أرضي3 غرف بجاردن في مارفيل

    Susqual Management logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٨٣٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٤٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع ذا استيتس سوديك

    Remax Westway logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٩١٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس للبيع 316م - بغرفة مربية خاصة

    Inspire Homes logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    3

    ٣١٦ متر مربع

    ٤١٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 153م - بجاردن خاصة

    Inspire Homes logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٠٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى بحديقة بالتكييفات داخل جنة 4 – الشيخ زايد

    Core Real Estate Development logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى 3غرف دبل فيو سوبر لوكس الشيخ زايد 2000

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه قسط ع 8 سنين او كاش 8,864,000

    Property Hills... logo image

    فيا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه قسط ع 8 سنين او كاش 8,864,000

    Property Hills... logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه قسط ع 8 سنين او كاش 8,864,000

    Property Hills... logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه قسط ع 8 سنين او كاش 8,864,000

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه قسط ع 8 سنين او كاش 8,864,000

    Property Hills... logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه قسط ع 8 سنين او كاش 8,864,000

    Property Hills... logo image

    مون لاند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه قسط ع 8 سنين او كاش 8,864,000

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 234م كازا بيڤرلي هيلز ارضي يجاردن برايم لوكيشن

    Rokn Real Estate logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع