شقق دور أرضي للبيع في سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 4

114 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجاردن باقل مقدم فى كمبوند سراي

    Brokers Hub logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٢٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ارضي بجاردن فيو مفتوح على لاندسكيب فى سراى

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بكمبوند سراي ارضي بجاردن180 +210

    Smartex logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقة ارضي بجاردن في افضل مراحل فى سراي

    Smartex logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٥٤٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضي بجاردن 3 غرف موقع مميز وسعر مميز

    S signature logo image

3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٤٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعرلايقارن شقة 122م+جاردن 90م استلام فوري فيومميز

    Bright logo image

2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٤٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي 163م+جاردن160م استلام فوري متشطبه بسعر !!

    Bright logo image

3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٩٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي نصف تشطيب بحديقة خاصة للبيع في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٤٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٢٢٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقططه شقه 142متر 3غرف ارضي بحديقه فيو بحيرات

    S signature logo image

3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬١١٣٬٤٧٧ جنيه

    اقل مقدم وتوتال سعر للبيع Z villa استلام شهر 6

    S signature logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٧٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة كبيرة للبيع في كمباوند سراي s2

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٤٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٢٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه142م 3نوم ارضي بحديقه فيو البحيره ولاند سكيب

    S signature logo image

3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٤٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٢٢٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقططه شقه 142متر 3غرف ارضي بحديقه فيو بحيرات

    S signature logo image

3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه للبيع غرفتين في كمبوند سراي 4,500,000!!!!

    Realtors logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٥٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة – 2 غرفة للبيع اميز لوكيشن في سراي

    ERE logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة – 2 غرفة للبيع في كمباوند سراي

    ERE logo image

2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن استلام فورى بسعر لقطه فى المستقبل

    Roots Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٧٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة في سراى للبيع مطلة على فيو مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي "ركنية" بحديقة 300م وتشطيب كامل في سراي

    Next Door Consultancy logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقتين خاصتين واستلام فوري في سراي

    Next Door Consultancy logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٥٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن في المستقبل سيتي كمبوند سراي

    Vida Solutions logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٢٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقة ارضي بجاردن في سراي تشطيب سوبر لوكس

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٣٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح شقة 158م 3غرف بجاردن خاص ف سراي بتقسيط ع12سنه

    متصدر

    Closer logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٧٬٤٦٨ جنيه/متر مربع