شقق دور أرضي للبيع في أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, صفحة 2

42 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة للبيع في سوديك - استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٢٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن في كمبوند اكتوبر بلازا

    Remax Westway logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٣٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن بمساحه 190 متر بموقع مميز جداا

    property hills Elite logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكتوبر بلازا - الطابق الأرضي مع حديقة | للبيع

    RE/MAX Al Mohager logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٥٣٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي للبيع بسعر مميز في أكتوبر بلازا 6 اكتوبر

    DMG logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 236م بجاردن بأكتوبر بلازا غرفتين بفيو مميز

    Property Hills Star logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٤٨٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – أكتوبر بلازا | سوديك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٥٣ متر مربع

    ٥٥٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز - كمبوند اكتوبر بلازا - اكتوبر

    DMG logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٤٦٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي للبيع بسعر مميز في أكتوبر بلازا 6 اكتوبر

    DMG logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة بجنينة 130م لقطه في موقع مميز خلف مول العرب

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجاردن ف كمبوند أكتوبر بلازا سوديك

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٥٠٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن سوبر لوكس للبيع في الشيخ زايد – كيان

    property hills Elite logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١١١ متر مربع

    ٤٥٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن غرفتين للبيع في اكتوبر بلازا

    Real Vision logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٥٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن للبيع فى اكتوبر بلازا فيو لاندسكيب

    Royal Hub Real Estate logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٥٠٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية جاهزة للسكن للبيع في أكتوبر بلازا

    Flip logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 236 متر بجاردن 44متر كمبوند أكتوبر بلازا

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٥٠٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 167م بدون تشطيب لوكيشن مميز جدا اكتوبر بلازا

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٦٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

1