شقق دور أرضي للبيع في باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر

121 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعرلايقارن شقة 178م+جاردن80م استلام فوري موقع مميز

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٠٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٦٧٧٬٦٠٠ جنيه

    ريسيل 154م فيو مفتوح بالسعر القديم تقسيط حتى 2032

    متصدر

    Promax Property Investors logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٣٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٩٣٢٬٠٠٠ جنيه

    131م متشطبه بجاردن 62م استلام فوري وقسط حتى 2031

    Promax Property Investors logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٥٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين متشطبه ارضي بجاردن استلام فوري باديه 4.5M

    متصدر

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ببادية بالم هيلز بجاردن مساحة 140م اقساط

    property hills Elite logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٢٨٦٬٣٥٢ جنيه

    شقه 3 غرف بجاردن للبيع في باديه بالم هيلز متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ١٠٣٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٩٨٬٤٢٧ جنيه

    شقه غرفتين بجاردن للبيع في باديه بالم هيلز متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين في باديه بسعر لقطه متشطبه استلام 2028

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٩٨٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 131م+جاردن 47م بفيو مميز لفترة محدوده

    متصدر

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٤٣٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٦٦٬٠٠٠ جنيه

    فيو مميز لشقة ارضي بجاردن في Badya

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٦١٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بأقل مقدم و اقساط حتى سنة 12 بادية

    Property Group logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٩٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة بجاردن متشطبة استلام فوري

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٩٬٩٠٤٬٧٢٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع فى باديه بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٢٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقة أرضي استلام فورى بالقرب من مول مصر

    Brokers Hub logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ببادية بالم هيلز بجاردن مساحة 131م اقساط

    property hills Elite logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٤٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في بادية شقة جاردن وتقسيط مريح

    Remax Westway logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٨٢٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٩٩٬٦٧٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة خاصة تشطيب كامل غرفتين في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه تشطيب كامل بأقل مقدم تقسيط ١٢ سنه

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠١٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي تشطيب كامل غرفتين للبيع في باديا

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١٠٨٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي تشطيب كامل بحري بمقدم ٥٪ في باديا

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٦٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٥٨٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 146م+جاردن60م استلام فوري متشطبه الان

    متصدر

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٠٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في بادية بالم هيلز

    RE/MAX Everest logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن غرفتين نوم في باديا بالم هيلز

    متصدر

    The Choice For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقه في باديا استلام فوري في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل اجمالي 4غرف بجاردن استلام فوري باديه 5.650.000

    La Plaza Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٧٨ متر مربع

    ٣١٬٧٤١ جنيه/متر مربع