شقق دور أرضي للبيع في ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 2

77 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي متشطبة بالكامل مع التكييفات في إيستاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٨٨٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ايستاون-ارخص شقة190م بجاردن50 دايركت علي الجاكرندا

    YaKan Properties logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروش بالكامل بكمبوند ايستاون للبيع

    Massar logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن في ايست تاون افضل سعر في الماركت

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٧٣٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة للبيع في ايستاون

    Hodoud for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٠٠٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن نصف مفروشه في ايستاون

    Fortune Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي للبيع بالمطبخ والتكيفات في ايستاون سوديك

    Fortune Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٩٨٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه للبيع بالمطبخ والتكيفات في ايستاون

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٨٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك ايستاون-شقة195م بجاردن135م متشطبة بالتكيفات

    YaKan Properties logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٧٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى ٤ غرف متشطبة بجنينة ٢٠٥ متر في إيستاون

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر شقة بالفرش 3 غرف بفيو مميز في ايستاون سوديك

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف شقة ارضي بجاردن مفروشة في ايستاون سوديك

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن كورنر مفروشة في ايستاون سوديك 3غرف

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن مفروشة للبيع 3غرف في ايستاون سوديك

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى تشطيب كامل بالتكيفات فى ايستاون

    Do estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٠٥٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرش كامل شقة بجاردن 3غرف في كمبوند ايستاون سوديك

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ١٠٦٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف شقة ارضي بحري ريسيل في سوديك ايستاون

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ١٠٢٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجنينه كورنر متشطبه فيو حديقه

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ايست تاون – موقع مميز بالتجمع الخامس

    Properties-Today.com logo image

2

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف في ايستاون شقة ارضي ريسيل مفروشة في ايستاون

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في ايستاون سوديك

    Gaby's Homes logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٨٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة ارضي بجاردن تشطيب كامل بالمطبخ-التكييفات

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٥٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في ايست تاون

    iHome logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١٠٤٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أرضي مفروش في ايستاون,195متر

    Prime Company logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٧٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في كمبوند إيستاون بالقاهرة

    Properties-Today.com logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٨٬٥٥٧ جنيه/متر مربع