شقق دور أرضي للبيع في حي المعادي, صفحة 3

126 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة BOHO رائعة بمدخل خاص وحديقة

    AMAKEN Misr logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند معادي جاردنز- دائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    معادي جاردنز, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م للبيع - المعراج العلوي - زهراء المعادي

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جراند سيتي - دائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بترخيص تجاري في المعراج العلوي بزهراء

    Chances Real Estate logo image

    شارع الارقم بن أبي الارقم, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع بدجلة المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع 203, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن وراقية 251م حمام سباحة مشترك للبيع معادي

    City One logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥١ متر مربع

    ٧٣٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه فيو مفتوح طريق الدائري وكارفور المعادي

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ارضي مميز بالحديقة للبيع بدجلة المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع 216, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس واسع 300 متر 6 غرف نوم في زهراء المعادي

    Good Deals logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أرضي للبيع بموقع راقي بالمعادي السرايات

    Home Realtors logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أرضي مودرن للبيع بالمعادي السرايات

    Home Realtors logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه فيو مفتوح طريق الدائري وكارفور المعادي

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ارقي احياء دجلة المعادي

    Fine Art House logo image

    شارع 199, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ارضي بمدخل خاص بالحديقة للبيع بالمعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه فيو مفتوح طريق الدائري وكارفور المعادي

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع مميز بنيركو الشطر الخامس – دجلة

    Chances Real Estate logo image

    شارع مساكن نيركو, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ٣٥٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه فيو مفتوح طريق الدائري وكارفور المعادي

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للتمليك بواجهة رائعة – الشطر الثامن

    Chances Real Estate logo image

    الشطر الثامن, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه فيو مفتوح طريق الدائري وكارفور المعادي

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دارنا مثالية للعيادات والمكاتب

    Chances Real Estate logo image

    دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع المعادي الجديدة الشطر السادس تشطيب كامل

    Remax Today logo image

    المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند المعادي ڤالي زهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    معادي في, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ٢١٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمنت للبيع في كمبوند ريتاج الحجاز –معراج علوي

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الآن في المعراج السفلي بزهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع