فلل بالصف الأول للبيع في مصر, صفحة 33

1,489 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أمواج فيلا مستقلة على الصف الأول للشاطئ ٢٧٥م

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٦٥٠ متر مربع

    ٥٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في قرية امواج مساحه ٢٧٥ مترالصف الأول

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٦٤٠ متر مربع

    ٥٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي الجولف بمساحه 720م 6غرف ماستر

    ERE logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    7

    ٧٢٠ متر مربع

    ٣٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 4 غرف صف اول من البحر بتقسيط على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ١١٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 4 غرف صف اول من البحر بتقسيط على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ١١٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 4 غرف صف اول من البحر بتقسيط على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ١١٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 4 غرف صف اول من البحر بتقسيط على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ١١٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 4 غرف صف اول من البحر بتقسيط على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ١١٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 4 غرف صف اول من البحر بتقسيط على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ١١٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٢٬٠٩٨٬٨٨٨ جنيه

    فيلا مستقلة |أمام اللاجون وبجوار الشاطئ

    New Avenue Real Estate logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٦٢ متر مربع

    ٢٥٤٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية ديونز-ستاندالون 1750دايركت علي الجولف للبيع

    YaKan Properties logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ١٬٧٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا صف أول لاجون بمقدم 5% وقسط حتى 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٢٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة فى الاجريا فيو مباشر على الجولف

    West Field Property Consultancy logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف أول على البحر سوبر لوكس في تلال

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٩٬٨٥٩٬٩٥٦ جنيه

    موقع مميز جدا صف اول على اللاجون بحري فيلا مستقلة

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٣٤٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في قطامية ديونز صف أول على الجولف

    KAMF logo image

6

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول بانورامي على البحر حمام سباحة خاص ستيل شيك

    Selective logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    7+

    ٧٥٠ متر مربع

    ١١٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 450 م صف أول بإطلالة مباشرة على البحر

    Oqood Investments logo image

    مون فيو, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع اب تاون صف اول علي الجولف

    Platinum Properties logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٤٧٢ متر مربع

    ١١٣٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٩٬٩٠٦٬٠٠٠ جنيه

    صف اول علي الجولف فيلا متشطبه للبيع اب تاون

    Platinum Properties logo image

    ترينسيا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٢١٤٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة صف اول علي البحر للبيع بالتقسيط

    Property Hills Star logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول عالبحر بحمام سباحه خاص فيلا400م استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فيو مباشر ع البحر متشطبة بالفرش

    Gate real estate marketing logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول بحـر - تشطيب LUXURY + خدمة فندقية

    Falcon for Real Estate logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ١٠٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول 4 غرف_السعر القديم_سيلفر ساندز_اورا

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ١٩٧٬١٠١ جنيه/متر مربع