شقق بالصف الأول للبيع في مصر, صفحة 2

278 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بالمطبخ والتكييفات في العلمين Dayz

    Z Investments For Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري مفروشة في العلمين الساحل الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمالى مساحة الوحدة : 303 متر مربع مقسمة على 2 طاب

    Zein for real estate logo image

    بو أيلاندز, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول لاجون ,, 3 دقائق من البحر ,, تقسيط مرن جدا

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 87م مدينة العلمين الجديدة -الحي اللاتيني

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٦٧٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم متشطب بفيو مميز تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٥٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرف نوم متشطب سي فيو تقسيط 6سنوات

    Towers Map logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف للبيع صف اول على اللاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فندوقي متشطب باطلالة علي البحر في السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٧٤٬٤٠٠ جنيه

    استوديو أول صف بحر بالساحل الشمالي متشطب بالتقسيط

    Pharos Real Estate logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بأقساط حتي7سنين بالعاصمه جاهزة للسكن الان

    Roots Real Estate logo image

    بوكا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م استلام فوري متشطبة في مارينا هيلز السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    مارينا هيلز, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ديونز صف أول جولف بحمام سباحة لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري صف أول على البحر متشطب بالأجهزة

    Selection Code logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكتر شاليه شايف بحر_بحيره اللاجون 3د للبحر كورنر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٧٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٧٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرف نوم تشطيب كامل بالتكييفات تقسيط 6سنوات

    Towers Map logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٨٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم متشطب بالتكييفات تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع صف اول على اللاجون و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١٦٤٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم اكتر من60% شقة للبيع 3غرف هيليوبليس الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه صف اول ع كورنيش النيل , ايجار واستثمار مضمون

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, جاردن سيتي, القاهرة

    2

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٠٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (متشطبة)صف اول لاجون هيليوبلس الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٩٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٤٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 71م مبني وجاهز بالعاصمة تقسيط علي 8 سنين

    متصدر

    GCR Developments logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ٦٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه صف اول علي النيل vib متشطبه بالتكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

    فندق هيلتون القاهرة النيل المعادي, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    1

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه صف اول علي النيل vib متشطبه بالتكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    800 ألف = صف أول لاجون بخدمة 5 Star من Concord

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٥٬٢٩٨ جنيه/متر مربع