شقق متشطبة للبيع في الشيخ زايد, صفحة 16

2,997 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي شقة متشطبة للبيع -استلام فوري

    متصدر

    Emtdad Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة للبيع في الشيخ زايد فيلدج ويست

    Z Investments For Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٨٤٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة للبيع في فيلدج ويست في الشيخ زايد

    Z Investments For Real Estate logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٧٧٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٥٦٬١٠٠ جنيه

    شقة متشطبة سعر مغري في قلب الشيخ زايد امام الربوة

    Property  Hills. logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٥٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكيفات في ZED towers zayed

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بحدمات فندقية بجانب النادي الاهلي

    Property Hills VIP logo image

2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة 194متر متشطبة فى زايد قريب من هايبر

    property hills Elite logo image

    ميدوز بارك, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل pool view بالقسط على 12 سنه

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل pool view بالقسط على 12 سنه

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل pool view بالقسط على 12 سنه

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورًا شقة 200م متشطبة للبيع في ألجريا سوديك

    متصدر

    Property Hills Star logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة بأقل سعر ودبل فيو

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بـ The Hillage زايد | متشطبة بالكامل وقسط

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة West View نيو زايد | تشطيب كامل وقسط 10 سنين

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٩٧٠٬٩٧٠ جنيه

    شقة فاخرة متشطبة للبيع في رواية زايد 148م

    Selection Code logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٠٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م استلام فوري في VYE من سوديك متشطبة

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع الشيخ زايد الحي16بجاردن خاص

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل 3 غرف نوم مع فيو مميز

    Property Hills Star logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٨٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا هيليج زايد 140م متشطبة مقدم 5% قسط 10سنين

    Selection Code logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م متشطبة ويست فيو زايد 5% قسط 10سنين

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة غرفتين في Vye استلام فوري-متشطبة بالكامل

    متصدر

    Property Group logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة ارضي متشطبة تشطيب خاص زايد ديونز

    Property Group logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٨٠٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأميز لوكيشن داخل جنة زايد2

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في جنة زايد4 بسعر مميز جاهزة على المفتاح

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في كمبوند بيفرلي هيلز الشيخ زايد

    West Field Property Consultancy logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

ابحث عن أفضل شقق متشطبة للبيع في الشيخ زايد

في مصر، تحتل مدينة الشيخ زايد مكانة مميزة في سوق العقارات. يعتبر البحث عن شقق متشطبة للبيع في الشيخ زايد خيارًا مثاليًا لمن يتطلع للعيش في بيئة توفر الراحة والأمان مع توافر كافة الخدمات والمرافق الحيوية. هذه المدينة تتميز بالهندسة المعمارية الحديثة والبنية التحتية المتكاملة، بالإضافة إلى الحدائق الخضراء الشاسعة التي تضفي نكهة خاصة على الحياة اليومية.

لماذا تبحث عن شقق متشطبة للبيع في الشيخ زايد؟

للإجابة على هذا السؤال، يجب أن نلقي نظرة على المزايا التي تقدمها الشيخ زايد. البحث عن شقق متشطبة للبيع في هذه المنطقة يعود بالفائدة للمشترين لأنه يوفر لهم استثمارًا طويل الأمد. الشقق المشطبة تعني أن المشتري لن يحتاج إلى التفكير في أعمال التصميم الداخلي أو التجديدات، مما يساهم في توفير الوقت والجهد.

ابحث عن شقق متشطبة للبيع في مدينة زايد الجديدة

خدمات ومرافق متوافرة في الشيخ زايد

تقدم مدينة الشيخ زايد مجموعة متنوعة من الخدمات والمرافق التي تجعل الحياة أكثر راحة. تتوافر فيها المدارس والجامعات الخاصة والحكومية، بالإضافة إلى المراكز الطبية والمستشفيات المتخصصة. كما يوجد عدد كبير من المراكز التجارية، والمطاعم، والمقاهي. زايد أيضا معروفة بالنوادي الرياضية التي تقدم مجموعة واسعة من الأنشطة للأطفال والبالغين.

بناءً على الخدمات والمرافق المتوفرة، يمكن القول بأن الشيخ زايد هي منطقة مثلى للسكن للأشخاص الذين يبحثون عن حياة مريحة وآمنة، بعيدة عن الزحام والضوضاء، بالإضافة إلى الفرص الاستثمارية المتعددة التي تقدمها الشقق المتشطبة للبيع في هذه المنطقة. إذا كنت من الأشخاص الذين يتطلعون إلى الرفاهية، فإن شقق متشطبة للبيع في الشيخ زايد خيار مثالي.