شقق متشطبة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 4

152 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 650 استلم الان شقة بحري متشطبة الحي اللاتيني

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٩٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الحي اللاتيني استلم فوري شقتك متشطبة..

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٥٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق شقة علوى متشطبة

    New Avenue Real Estate logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٩٥ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة تطل ع الكلوب هاوس تقسيط 9سنين

    Summit Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق متشطبة بالكامل مع التكييفات والمطبخ والفرش

    Selection Code logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ٩١م بمقدم 1,800,000

    Pharos Real Estate logo image

    منتجع ايكو, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٧٩٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن الفوري مقدم 600الف شقة بحري متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو بحديقة قسط متشطب جيفيرا علي حمام سباحه بيع

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٨٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة متشطبة استلام فوري شايفة البحر

    Property Hills Star logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 245م بأميز لوكيشن وأقل سعر في العالمين متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين فى سيلفر ساندس متشطبة بالتكيفات من Ora

    Falcon for Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٦٬٨٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في مارينا – مقدم 10% وتقسيط 9 سنوات – VILLAR

    Pharos Real Estate logo image

    فيلار, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥١٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في العلمين استلم فوري شقتك بفيو بحري صريح

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم فوري شقة 140م متشطبة فيو بحري صريح قسط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين شقتك متشطبة بفيو ابراج بأقل سعر في مزارين قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٦٠٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 3 غرف في سيدي حنيش بالتقسيط , الساحل الشمالي

    Held Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٠٥٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جــــاهزة للسكـن الان بمقدم 480الف شقة بحري متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بإطلالة ع البحر 120م متشطبة بالتكييفات أقساط سنتين

    Value For Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز العلمين \ شقة 148 م \ متشطبة بالكامل

    بالم هيلز العلمين الجديدة, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة واقل سعر مزارين استلم شقة فيو لاجون قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقوي عائد استثماري في العلمين شقة جاهزة متشطبة قسط

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بابراج العلمين بفيو علي اللاجوون

    Steps Property logo image

استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ١٤٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأفضل فيو للبحر و البحيرة باقل سعر

    متصدر

    Steps Property logo image

5

    5

    ٣٨٧ متر مربع

    ١٠٠٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬١٧٣٬٨٢٧ جنيه

    شقة بالعلمين 121 م متشطبة بفيو بحر وبحيره باقل سعر

    متصدر

    Steps Property logo image

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٠٨٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 420الف واستلم فوري شقة بحري متشطبة بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع