شقق متشطبة للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 2

152 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بالمطبخ والتكييفات في العلمين Dayz

    Z Investments For Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري مفروشة في العلمين الساحل الشمالي

    Z Investments For Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 144م متشطبة استلام 2027 للبيع بأقساط-مزارين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل 3 غرف نوم في بورتو مارينا

    RE/MAX Everest logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة كبيرة موقع مميز بغرفة ناني متشطبة بالكامل

    Selective logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر وفيو مميز علي الابراج استلم شقتك جاهزةقسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 5% شقة فندقية متشطبة بالكامل فيو لاجون ف فوكا

    Impact Investments logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٠٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٩٧٦٬٢٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة(مطبخ-تكييفات-فرش) بخصم كبير 40%

    Impact Investments logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١١٧٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع العالمين الجديدة جاهزة للاستلام متشطبة

    Platinum Properties logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٨٢٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مزارين مدينة العالمين جاهزة متشطبة

    Platinum Properties logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 680الف و استلم شقة جاهزة للسكن بحري متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٥٧٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للاستلام 103م متشطبة في رأس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة واحدة 65م متشطبة بالكامل فى رأس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للاستلام 103م متشطبة في رأس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٤٦٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة متشطبة فى الحى اللاتينى العلمين

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري علي لاجون العلمين شقة غرفتين متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120 متر متشطبة بالتكييفات فى ابراج العالمين

    Vida Solutions logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الابراج استلم شقة متشطبة بفيو بانورامي

    Falcon for Real Estate logo image

2

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٧٩٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٢٬٦٥٥ جنيه

    شقة متشطبة ٢٠٢م², قسط ربع سنوي ٦٤٢الف، كاش ٦ مليون

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٢٬٦٥٥ جنيه

    شقة متشطبة ٢٠٢م², قسط ربع سنوي ٦٤٢الف، كاش ٦ مليون

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٢٬٦٥٥ جنيه

    شقة متشطبة ٢٠٢م², قسط ربع سنوي ٦٤٢الف، كاش ٦ مليون

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٢٬٦٥٥ جنيه

    شقة متشطبة ٢٠٢م², قسط ربع سنوي ٦٤٢الف، كاش ٦ مليون

3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسقف مرتفع متشطبة لاجون فيو في جون سوديك

    Property  Hills. logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٣٧٩٬٢٨٧ جنيه

    شاليه رائعة 127م مطلة على المساحات الخضراء للبيع

    AK Circle logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٣٦٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٦٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة بتشطيب VIP وفيو خيالي علي البحر قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٣١ متر مربع

    ٤٥٬٨٩٦ جنيه/متر مربع