فلل رخيصة للبيع في مصر, صفحة 171

6,211 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سراي بـ 9 مليون !!

    Conquer Properties logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا كبيرةادفع 6.950.000 اوكاش27.800كاش

    Property Hills... logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا كبيرة مودرن مقدم5.500.000 أو كاش9م

    Property Hills... logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ١٦٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 350م بجوار بالم هيلز-مقدم 3 مليون او كاش 16

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 350م بجوار بالم هيلز-مقدم 3 مليون او كاش 16

    Property Hills... logo image

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 350م بجوار بالم هيلز-مقدم 3 مليون او كاش 16

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٬٤٧٣٬٨٩٥ جنيه

    استلام فوري-فيلامتشطبه ب1.4مليون مقدم او كاش 19 MV

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٤٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 375م فاخرة للبيع بالقرب من مول العرب

    property hills Elite logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 375م فاخرة للبيع بالقرب من مول العرب

    property hills Elite logo image

    نيوم بيراميدز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 375م فاخرة للبيع بالقرب من مول العرب

    property hills Elite logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٬٤٧٣٬٨٩٥ جنيه

    استلام فوري-فيلامتشطبه ب1.4مليون مقدم او كاش 19 MV

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٤٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 375م فاخرة للبيع بالقرب من مول العرب

    property hills Elite logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 375م فاخرة للبيع بالقرب من مول العرب

    property hills Elite logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس ف جولز امام نيو جيزة قرب الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس فى اكتوبر بارك بالقرب من نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣١ متر مربع

    ١٧٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في زايد بمليون مقدم /14س تقسيط او كاش6

    Property Hills... logo image

    بارك فالي حلا, شارع حوض 18 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في زايد بمليون مقدم /14س تقسيط او كاش6

    Property Hills... logo image

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في زايد بمليون مقدم /14س تقسيط او كاش6

    Property Hills... logo image

    بارك فالي ديوان, شارع حوض 18 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في زايد بمليون مقدم /14س تقسيط او كاش6

    Property Hills... logo image

    بارك فالي لايان, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام سنة في سوديك الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا ريسيل للبيع بسعر لقطة استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة كبيرة قسط ربع سنوي800 ألف اوكاش19مليون

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا ريسيل للبيع باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٣٨٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر استاندالون ف التجمع مع بالم هيلز مقدم 5.5M

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٧٨٥ متر مربع

    ٧٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر استاندالون ف التجمع مع بالم هيلز مقدم 5.5M

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٧٨٥ متر مربع

    ٧٬٠٠٦ جنيه/متر مربع