عقارات استوديو رخيصة للبيع في كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة

29 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأقل سعر في الـR8 العاصمه بأقل مقدم+قسط10س

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٢٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٧٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه باقل سعر بالعاصمة الادارية باقساط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 60م لقطه للاستثمار في R8 العاصمه بتسهيلات12سنه

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٨٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 85 م جاهز للسكن بأقل سعر فىNew Garden City

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فوري متشطب للبيع بسعر مغري في سليا TMG

    S signature logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٣٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • كوين لاند

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٦٦٬٨٥٨ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,كوين لاند

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم437 الف امتلك ستوديو مفروش ف العاصمة الادارية

    Closer logo image

    ريفان, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٨٠٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديومتشطب بالتكييفات ف العاصمة الادارية بمقدم380

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٤٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 71م مبني وجاهز بالعاصمة تقسيط علي 8 سنين

    متصدر

    GCR Developments logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ٦٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٣٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه للاستثمار بأقل سعر بالعاصمه+قسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٥٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٧٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 70 م لمحبي الاستثمار فى R8 بالعاصمة بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤١٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • أناكاجي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٢٢٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Aqar Misr Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,اناكاجي

    استوديو, 2 - 4 غرفة

  • 19

    شقة

    ٣٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب العاصمة الجديدة* سيرانو *شقق فندقية*

    Feeds logo image

    سيرانو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه جاهز للسكن ومتشطب بالتكيفات بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٦١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو فى العاصمة الإدارية بتسهيلات على15سنة

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٨٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع 80م بحديقة خاصة 40 م استلام فوري

    Golden Vision logo image

استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٩٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو أستثماري بسعر لقطه بالعاصمة وتسهيلات 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • لافيردي نيو كابيتال

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    La Verde Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,لا فيردى

    استوديو, 2 - 4 غرفة

  • 30

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في سيليا – لقطة جاهزة للسكن

    Golden Vision logo image

استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٤٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 50م استثماري بأعلي عائد بالعاصمه بأقساط12س

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١١٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر لقطه بـ QUEEN LAND العاصمه بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٦٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٤٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأقل سعر للمتر فى HAVA أحدث مشاريع العاصمة

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٩٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز للبيع بحديقة خاصة واول قسط

    Golden Vision logo image

استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بحديقة خاصة في سيليا استلام فوري

    Golden Vision logo image

استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في بارك لين متشطب واستلام فوري قسط7س

    Roots Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للاستثمار بفيو لاند سكيب بالعاصمه بقسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو ريسيل في كمبوند سيليا – العاصمة

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه بأقل سعر لمحبي الاستثمار فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٢٢٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

2