عقارات استوديو رخيصة للبيع في كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 3

146 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة ستوديو للبيع ف سراي فيو لاند سكيب و بول

    Brokers Hub logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٣٣٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 201 الف امتلك ستوديو فى كمبوند سراي المستقبل

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٨٢٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا ستوديو بخصم للكاش في سراي امام مدينتي

    متصدر

    Closer logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٦٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٣٣٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 201 الف امتلك ستوديو فى كمبوند سراي المستقبل

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٨٢٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في بلوم فيلدز اقل سعر متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨١٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر لقطه فى سراي بالمستقبل اقساط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو فندقي متشطب بالتكييفات بمشروع سمو بوليفارد

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام قريب بمقدم و اقساط موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٧٧٬٨٧١ جنيه

    ستوديو للبيع في سراي بالتقسيط موقع متميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    2

    ٧٩ متر مربع

    ٣٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة ارضى فى سراى باقساط على 12 سنة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٨٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في سراي استلام فوري بسعر اقل من السوق

    Sweet Home Realestate logo image

استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٣٤٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم ١٥٠ الف فقط ستديو متشطب فندقي كامل الخدمات

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واقساط طويلة في قلب المستقبل - مشروع سمو

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم275Kامتلك ستديو حديقه خاصه ف سراي امام مدينتي

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه فندقيه كبيره بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه فندقيه كبيره بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه فندقيه كبيره بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه فندقيه كبيره بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فندقي بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فندقي بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فندقي بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فندقي بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه فندقيه كبيره بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فندقي بالتكييفات مع شركة سمو السعوديه

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بموقع مميز على حمام السباحة في سراى

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع