عقارات استوديو رخيصة للبيع في منتجعات الغردقة, صفحة 27

789 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 63م مناسب للسكن أو الاستثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ماجرا الغردقة, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 67م الدور الرابع اختيار ذكي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 66م بإطلالة جبلية مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٥٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 67م بتصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 63م فرصة استثمارية ذكية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٣٢٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع مساحته 38 متر مربع في الممشى السياحي

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬١٥٧٬٨٣٤ جنيه

    Studio apartment with private beach Scandic Resort

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٢٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٣٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 38م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٨٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بتصميم عصري مفتوح وعملي

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح | مرتفعات الغردقة

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 40 متر بتراس خاص يطل على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    Studio pool view for sale at Hurghada Heights

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٤٠٬٩٦٨ جنيه

    استوديو 51 متر داخل سكانديك ريزورت بموقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٩٢٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مطل على حمام السباحة – الممشى السياحي

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 37م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٦٩١٬٦٨٠ جنيه

    الشاليه الخاص بيك 53 متر - 20 متر حديقة خاصة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٠٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٩٤٢٬٩٠٠ جنيه

    فرصة استثمار ذكية بمساحة 48م في هوليدايز بارك

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    قرية الياسمين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٨٢٬١٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٦٩١٬٦٨٠ جنيه

    امتلك وحدة 52م بحديقة 20م - الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥١٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو ماونتن فيو | منتجع ماجرا

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٦٩١٬٦٨٠ جنيه

    شالية مساحة 53 متر -20متر حديقة - 4 سنوات تقسيط

    EMERALD REAL ESTATE logo image

استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٠٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٩٨٬٦٠٠ جنيه

    شقة استوديو من CLAN Magawish مثالية للاستثمار

    Homes Bay logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٣٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 38م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مطل على حمام السباحة | ممشى

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٠٨٠٬٣٥٠ جنيه

    احجز الآن: أرخص استوديو في منتجع لاجونا

    Homes Bay logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٨ جنيه/متر مربع