عقارات استوديو رخيصة للبيع في منتجعات الغردقة, صفحة 32

789 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٤٨٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو باطلالة مميزة على مطار الغردقة

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استوديو عصرية – 1st Avenue South Side

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الجنوبية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة استوديو عصرية – 1st Avenue

    Aka Group Real estate logo image

    الجادة الأولى الجهة الشمالية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٨٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو – للبيع :استثمر في الراحة والأناقة!

    Aka Group Real estate logo image

استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة استوديو عصرية – 1st Avenue

    Aka Group Real estate logo image

استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استوديو | الممشى – الغردقة

    Aka Group Real estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بتصميم عصري- شلالات الهمبرا

    Aka Group Real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة استوديو | الممشى – الغردقة

    Aka Group Real estate logo image

استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٧٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة استوديو عصرية – 1st Avenue

    Aka Group Real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٣٥٬٢٦١ جنيه

    استوديو فاخر في أكوا بالمز، الغردقة

    ROI For Real Estate logo image

    اكوا بالمز ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٤٩٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    Furnished studio for sale in Scandic Resort

    My Real Estate logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    لا يوجد

    ٤٧ متر مربع

    ٧٧٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مذهل على شاطئ البحر في منتجع مجرة، الأحياء

    ROI For Real Estate logo image

    ماجرا الغردقة, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    Furnished studio for sale in El Karma Resort

    My Real Estate logo image

    منتجع نوبية اكوا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٥٥٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٨٣٬٦٨٢ جنيه

    ستوديو للبيع في منتجع اكوا تروبيكال الغردقة

    ROI For Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٠ جنيه/متر مربع