شقق استوديو رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 2

761 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٢٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع متشطب بالتكييفات في المستقبل سيتي

    Held Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٧٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع متشطب بجوار سوديك ايست بمقدم 210 الف

    متصدر

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٨٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠١٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن خاص للبيع بجوار مدينتي مباشر بخصم50%

    متصدر

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤١٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع شامل الفرش والاجهزة وتشطيبات خاصة

    Start Homes Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٢٦٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم اكتر من 60% ستوديو للبيع سورxسور سوديك ايست

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٣٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • تو جيزر

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١١٨٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو

  • 9

    شقة

    ١٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو ف موقع مميز جدا سوبر لوكس باقل مقدم

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم ١٨٥ الف و٣٠.٠٠٠ قسط امتلك شقه للسكن علي ٩

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو باقل سعر مقدم استلام فوري في زد ايست

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • شقة - 1 حمام للبيع في العاصمة الإدارية الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع باحلى لوكيشن بالعاصمة الادارية 60م ..

    متصدر

    Golden Future International logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ارضي بجاردن فيو مفتوح على لاندسكيب فى سراى

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • كافالي ريزيدينس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٥٧٬٦٠٣ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كافالي ريزيدينس

    استوديو

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٤٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بموقع مميز بإطلالة على الكلوب هاوس في سراى

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بموقع مميز على حمام السباحة في سراى

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فاخر 80 متر مع تراس فيو مميز بسعر مغري

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو تكمله اقساط في ديستريكت 5

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٧٤ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب استلام فوري لاندسكيب فيو مع التقسيط

    I properties Real Estate Consultant logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • كوين لاند

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,كوين لاند

    استوديو

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن متشطب في تاج سيتي

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٦٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 79م بحديقة 50م مميزه للبيع –في كمباوند سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بجاردن خاص جاهز للاستلام في تاچ سيتي

    ERE logo image

استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٦٢٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاج سيتي مدينه مصر ستوديو للبيع بحديقة خاصه استلام

    متصدر

    Sedra Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاج سيتي شركه مدينه مصر للبيع ستديو بحديقه استلام.

    Sedra Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • ايلايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,كمبوندات هليوبوليس الجديدة,الايا

    استوديو

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للاستثمار بأقل سعر وبرايم لوكيشن بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٥٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في مدينه نور حجز 2023/6 ارضي بجاردن

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٩٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في مدينه نور حجز 2023

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٦٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في مدينه نور حجز افتتاح 2022 علي15سنة

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٢٩٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف استوديو بمقدم 220 الف فقط و اقساط ع12 سنه

    متصدر

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سولاي ميزون إس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Living Yards Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سولاي

    استوديو