عقارات رخيصة للبيع في زهراء المعادى, صفحة 43

1,158 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬٤١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى زهراء المعادى بجوار نادى وادى دجلة

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٨٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زهراء المعادي

    Q VISION logo image

    الشطر الثالث, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زهراء المعادي الشطر العاشر

    Q VISION logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى زهراء المعادى بجوار نادى وادى دجلة

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٢٦٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بموقع مميز جدا بقلب زهراء المعادى

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دجله فيوعلي دائري المعادي امام كارفور

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل كومبليكس ريحانة افيو امام نادي وداي دجلة

    MRG Real Estate logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٤٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع لقطه شارع رئيسي زهراء المعادي

    مجموعة نبيلة للتسويق والاستشارات العقارية logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الشطر التانى

    Q VISION logo image

    الشطر الثانى, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الشطر العاشر كمبوند اميرالد

    Q VISION logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٧٧٬٦٤٨ جنيه

    امتلك استوديو مميز55 متر +روف 93 متر بمقدم 598.560

    One Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٧٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٩٤٬٠٣٧ جنيه

    دلوقتي فرصتك تمتلك شقتك في قلب المعادي على الدائري

    One Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٥٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجوار نادى وادى دجلة على اطول فترة سداد

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى زهراء المعادى بجوار نادى وادى دجلة

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٦٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٤٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    متلك شقتك بجوار نادجي وادي دجله علي اطول فتره سداد

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٣٬٥٣٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك فوري بجوار نادي دجله

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بجوار نادي دجله باطول فتره سداد

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٢٦٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع امام نادى وادى دجله

    Q VISION logo image

    شارع وادى دجلة, الشطر الثالث, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٣٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    متلك شقتك في ارقي مكان في زهراء المعادي وبافضل فيو

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز للبيع في افضل لوكيشن في زهراء المعادي

    Q VISION logo image

    الشطر الثامن, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175 م² في كمبوند بافاريا تاون - متشطبه بالكامل

    MRG Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175 م² مميزه في كمبوند بافاريا تاون

    MRG Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٥٥٬٣٥١ جنيه

    شقة 181 متر في ريحانه افينيو بمقدم 10% و استلام

    One Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ١٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٧٠٥٬٢٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوندكريستال بلازا علي دائري المعادي

    One Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    على دائري المعادي بكمبوند قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢١٬٠٢٨ جنيه/متر مربع