عقارات رخيصة للبيع في زهراء المعادى, صفحة 41

1,158 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٬٩٣٢٬٥٦٠ جنيه

    استلام فوري في كريستال بلازا 170 بمقدم 15%

    One Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 130م بزهراء المعادي شركه اليوسف فيو مميز

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بتقسيم دجله 143 م بجوار نادي وادي دجله

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٥٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في دجلة فيو متشطبة على حمام السباحة

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بزهراء المعادي 110 بتقسيم دجله فيو مميز

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع117م مميزه مشروع ريحانه افينيو امام وادى دجله

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في كمبوند دجلة فيو مساحة مميز جدا

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في قلب زهراء المعادي امام نادي وادي دجلة 117م

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٧١٬٥٤٧ جنيه

    اسكن في قلب زهراء المعادي بمقدم 15%

    One Real Estate logo image

    ريحانة ريزيدنس, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٬٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زهراء المعادي برايم لوكيشن

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٢٦٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه على لاندسكيب فى ريحانه افينيو امام وادى دجله

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في مبني دجله فيو علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى فى زهراء المعادى ريحانه افينيو

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كريستال بلازا فيو الفيلال مفتوح اقل سعر كاش 4.000.

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمشروع كريستال بلازا من المرشدي

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بجراج فى ريحانه افينيو امام نادى وادى دجله

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٦٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر متر في دجله فيو بمساحه 195م استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200 متر علي دائري المعادي في لوكيشين مميز

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه وجهه فى ريحانا افينيو مساحة 152م فيو مفتوح

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في دجلة فيو على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 135 متر تشطيب سوبر لوكس علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200 متر في اميز مشروع علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٣٢٧٬٨٣٣ جنيه

    استلام فوري بمقدم 10% + الصسانة و قسط 9 سنوات

    One Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١١٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٨٥٬٢٢٢ جنيه

    اسكن امام نادي وادي دجلة في قلب زهراء المعادي

    One Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١١٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩١٥٬٧٥٧ جنيه

    اسكن في قلب زهراء المعادي 234 متر 4 غرف

    One Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع