عقارات رخيصة للبيع في زهراء المعادى, صفحة 3

1,158 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك على دائري المعادي قدام كافور

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٩٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك دلوقتي في كريستال على الدائري مباشر

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م بزهراء المعادي تصلح إداري وسكن عائلي

    العامر للتسويق العقاري logo image

    شارع سوق زهراء المعادي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه باقل سعر شقه 235م مميزة على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٩٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كريستال بلازا على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب لوكس بجوار كارفور المعادي

    مجموعة نبيلة للتسويق والاستشارات العقارية logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الترا سوبر لوكس اوبن فيو في زهراء المعاد

    متصدر

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر الثانى, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند بافاريا نص تشطيب بسعر مناسب

    Chances Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢١٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة للبيع كمبوند اميرالد 3 في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف الترا سوبر لوكس في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 130م في كريستال بلازا بسعر مميز

    INVEST PRO logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل (للبيع) 135م في ريحانه افينيو فيو جاردن

    INVEST PRO logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك فيو بحري بتقسيمة مميزة على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٩٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه لقطه قدام نادي وادي دجله

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٦٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه لقطه قدام نادي وادي دجله

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٥٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه لقطه قدام نادي وادي دجله

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في ريحانة أفينيو - المعادي

    Property Network logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 235م بحرى وجهه فى مشروع فندقى امام كارفور

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٩٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 152م للبيع ف زهراء المعادي امام نادي وادي دجلة

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145م للبيع فى موقع مميز و شقه مميزه بسعر لقطه

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زهراء المعادي بجوار نادي وادي دجله

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة75م للبيع بالفرش- عمارات تبارك -زهراء المعادي

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زهراء المعادي شارع السعادة أبراج بدر 145

    العامر للتسويق العقاري logo image

    الطريق الدائري, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع غرفتين امام نادي وادي دجله زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر الثانى, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه فى دجله فيو وجهه غرفتين

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع