عقارات رخيصة للبيع في زهراء المعادى, صفحة 22

1,158 عقارات أخرى
  • 22

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند الحي الأيطالي بحري اول سكن أ

    Find House Group logo image

    كمبوند الحي الإيطالي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه 150م 3 غرف و 2 حمام فيو النافوره

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 100م في اميز لوكيشن زهراء المعادي

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى فى ريحانه افينيو زهراء المعادى

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بزهراء المعادي امام نادي وادي دجله

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى فى ريحانه افينيو زهراء المعادى

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب زهراء المعادي بسعر مميز وتقسيمه مميزه

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في مبني ريحانه افينيو فيو النادي

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميز جدا فى دجله فيو اكبر مساحه باقل سعر

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 78م في ريحانة أفينو طوب أحمر

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210م اربع غرف المعراج, زهراء المعادي

    العامر للتسويق العقاري logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه 150م 3 غرف و 2 حمام فيو النافوره

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195م 3 غرف فيو حمام سباحة فى دجله فيو فى تفاوض

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من احسن النمازج على دائري المعادي بدجله فيو

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك الآن في أشجار دارنا - دائري المعادي بانتظارك

    Chances Real Estate logo image

    أشجار دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل بكمبوندريحانه افينيوامام وادى دجله

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٠٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل بكمبوندريحانه افينيوامام وادى دجله

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب زهراء المعادي امام نادي وادي دجله مباشرة

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع104م في زهراء المعادي بجوار نادي واديدجله

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٢٦٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند جراند سيتي زهراء المعادي

    Find House Group logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع بالحي الإيطالي زهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    كمبوند الحي الإيطالي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام في ريحانة أفينيو المعادي

    Chances Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس جاهزة للسكن أبراج الشباب

    Chances Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بزهراء المعادي الشطر الثالث فيو مفتوح

    Chances Real Estate logo image

    الشطر الثالث, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المعراج العلوي سوبر لوكس

    Chances Real Estate logo image

    شارع الارقم بن أبي الارقم, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع