عقارات رخيصة للبيع في زهراء المعادى, صفحة 19

1,158 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ١٠٥ متر عمارات شركه المعادي الزهراء

    AMAKEN Misr logo image

    الشطر الثانى, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع لقطه بالقرب من الجامع الكويتي زهراء معاد

    مجموعة نبيلة للتسويق والاستشارات العقارية logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك للبيع في كمبوند كريستال بلازا

    Chances Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند المعادي ڤالي زهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    معادي في, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ٢١٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م شارع السعادة الحي الايطالي المعادي

    العامر للتسويق العقاري logo image

    كمبوند الحي الإيطالي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 108متر كمبوند اشجار دارنا تشطيب كامل

    Go Homes logo image

    أشجار دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٠٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 200 متر مشروع دارنا زهراء المعادى تشطيب

    Go Homes logo image

    دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة جاهزة للسكن بالمعراج العلوي – بزهراء

    Chances Real Estate logo image

    شارع الارقم بن أبي الارقم, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 185م بكمبوند البارون الترا سوبر لوكس

    Go Homes logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند تيجان 2 – فرصة مميزة

    Chances Real Estate logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمنت للبيع في كمبوند ريتاج الحجاز –معراج علوي

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند اشجار دارنا تشطيب مميز

    Chances Real Estate logo image

    دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الآن في المعراج السفلي بزهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بيتشو

    Q VISION logo image

    شارع الخمسين, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في المعراج العلوي

    Q VISION logo image

    شارع الاسراء, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع كمبوند اميرالد 3 في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في تقسيم دجلة الجديد بزهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع وادى دجلة, الشطر الثالث, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب مميز المعراج العلوي بزهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٧٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المعراج العلوي زهراء المعادي في كمب

    Find House Group logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اميز كمبوند في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في شارع مكه -زهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع مكة, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكن راقٍ – شقة على الرئيسي في الشطر العاشر

    Chances Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٠٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكن راقٍ بمساحة كبيرة في المعراج العلوي

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٤٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك امام نادي وادي دجله مباشرا بمقدم 10% واستلم

    One Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م سوبر لوكس - ابراج المرشدي - زهراء المعادي

    متصدر

    الشارع التجارى, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع