عقارات رخيصة للبيع في ذا جيت تاورز

19 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٥٩٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه و متشطبه بالكامل في ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 150ألف امتلك امام الابراج مباشره بأجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في جزيرة خاصة بالعلمين صف اول علي البحر مفروش

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٩٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه و متشطبه بالكامل في ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا فوري متشطبه بفيو ابراج العلمين مازرين

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٣٤٦ متر مربع

    ١٣٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٩٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه و متشطبه بالكامل في ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه VIB فوري بفيو بحر مباشره& لاجون بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١٩٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٩٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه و متشطبه بالكامل في ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم خلال شهور شقة متشطبة بالتكيفات مقدم1,170,000

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمار قوي-استوديو جاهز للاستلام- لوكيشن لقطة

    Right Direction logo image

استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٨٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شاليه متشطب فى الحى اللاتينى العلمين

    property hills Elite logo image

2

    1

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه (جاهزه للسكن الفورى ) سى فيو بتشطيب ultra lux

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ١٥٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٩٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه و متشطبه بالكامل في ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٨٥٬٦٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه و متشطبه بالكامل في ابراج العلمين

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في العالمين الجديدة بإطلالة مباشرةعلي البحر

    Selection Code logo image

2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فقط لسرعة البيع مقدم650,000الف تستلم غرفة بالعلمين

    Step One Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١١٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٨٧٬٨٥٠ جنيه

    شاليه صف اول ع البحر ف ابراج العلمين الجديده

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مميز بأبراج ذا جيت متشطب باقل مقدم

    Steps Property logo image

استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فيو بحر وبحيرة باقل سعر في ابراج ذا جيت

    Steps Property logo image

استوديو

    1

    ٥١ متر مربع

    ٩٠٬١٩٦ جنيه/متر مربع