عقارات رخيصة للبيع في التجمع الخامس, صفحة 48

4,220 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع قي ماونن فيو اي ستي التجمع متشطبه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م للبيع من سكاي ابوظبي بالتجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتجمع الخامس من سكاي ابوظبي

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢١٠٬٧٠٠ جنيه

    شقه أرضي بجاردن بجوار هايد بارك بخصم كبير بالتجمع

    متصدر

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٦٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع من بالم هيلز في التجمع الخامس بفيو مميز

    Oaks Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع قي ماونن فيو اي ستي التجمع متشطبه

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في فيليت من سوديك

    Oaks Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ١٨٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في التجمع الخامس بكمبوند ماونتن فيو

    Oaks Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع ٣ غرف باقل سعر في بروميناد التجمع

    Spade consultancy logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر ومميزه في كمبوند بالم هيلز نيو كايرو

    ABAZA for real estate logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٣٨٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كمبوند درة إدريس ايست 145 متر 3 نوم و 2 حمام د

    Zein for real estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ميفيدا للبيع فيلا متشطبه بالفرش والتكييفات

    Zein for real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح للبيع شقه 450 م الشويفات امام مدرسة الشويفات

    Zein for real estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه فندقيه بورتو نيو كايرو التجمع الخامس AUC

    Zein for real estate logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم لوكشين في فيفث سكوير مراسم

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٦٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر مميز بالتكيفات للبيع في مراسم

    Brokerage Hub logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في الحي التاني المنطقة الخامسة

    Zein for real estate logo image

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٨٩٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بخصم 50% امام جاردينيا

    متصدر

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٥٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في دار مصر الأندلس – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    289m Boulevard Mivida apartment 3bedrooms 3baths

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٨٩ متر مربع

    ٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة علي الشارع الرئيسي ارضي مرتفع بمدخل خاص

    Zein for real estate logo image

    شارع اخناتون, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في ذا ادريس ايست - شارع التسعين - التجمع الخامس - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ب 3.500.000 استلام فوري متشطبه بالكامل

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل - بأقل مقدم- بموقع مميز

    Remax The Address logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بمقدم 150 الف تقسيط 8 سنوات

    Towers Map logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بسعر مميز للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٥ جنيه/متر مربع