عقارات رخيصة للبيع في التجمع الخامس, صفحة 23

4,219 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٩٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بخصم كبير فيو حمام سباحة ف اميز كمبوند

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٣٠٬٢٥٠ جنيه

    شقة 115م ف The Icon فيو لاندسكيب ف قلب جولدن سكوير

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣١٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه لقطه دابل فيو بنص سعرها امام المطار

    Impact Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم لوكيشن ف الجولدن سكوير بخصم الكاش 40%

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بالتقسيط علي 7 سنين استلام سنة

    I properties Real Estate Consultant logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٢٩٩ متر مربع

    ١٦٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٨٤٬٣٥٦ جنيه

    شقه متميزه للبيع ببالم هيلز القاهره الجديده

    I-Zone logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 106 متر متشطبة بالتكيفات بمقدم و اقساط 10 سنين

    property hills Elite logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٨٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف نوم موقع مميز تقسيط 9 سنوات

    Towers Map logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم بمقدم 150 الف فقط تقسيط 9 سنوات

    Towers Map logo image

1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم تاون هاوس 202 متر متشطب بالتقسيط على 8 سنين

    property hills Elite logo image

4

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٩٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 114 متر متشطبة بالتقسيط على 10 سنين فى التجمع

    property hills Elite logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا 206 متر بمقدم و بالتقسيط على 10 سنين

    property hills Elite logo image

4

    5

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٩٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ناصية بانوراما فيو مفتوح مقدم 45% تقسيط مريح التجم

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٣٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في السوق : شقه للبيع غرفتين استلام فوري !

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع استلام فوري سعر قديم باقساط !!

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة بجاردن فى ماونتن فيو اى سيتى

    Property Hills  One logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة145م للبيع في كمبوند إسكان البنوك- الاندلس

    Al Fanar Development and project management logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 نصف تشطيب

    Aqarpedia For Resale logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٤٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٥٦٬٢٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 بأسعار مميزة

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٣ جنيه

    شقه بدون تشطيب استلام فوري للبيع بااقل مقدم

    Momentum logo image

3

    5

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه 130متر للبيع في التجمع الخامس استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مكتمل التشطيب في Lake Park في Taj City

    Remax 360 logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى فى بيت الوطن - التجمع الخامس

    Envigo Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٨٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٢ جنيه

    شقه بدون تشطيب استلام فوري للبيع بمقدم مغري

    Momentum logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% للكاش ستوديو بجاردن للبيع علي طريق السويس

    Closer logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع