عقارات رخيصة للبيع في وصلة دهشور الجنوبية, صفحة 4

187 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل ببالم باركس 170م اقل سعر بالسوق

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٤٢٬٠٠٠ جنيه

    حياة هادية بجاردن مشمسة في موقع مميز

    The Polygon logo image

2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٥٣٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٥٨٬٠٣٠ جنيه

    شقة متشطبة قسط ربع سنوي ٤٥٠ الف توتال كاش ١١ مليون

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه اوبن فيو زاويتين فى منطقة بالم هيلز ع10س

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170 متر ب بالم باركس ب اقل سعر في الماركت

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه متشطبه بمقدم4.6 مليون بموقع مميز جداً

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 130م في بالم باركس | تقسيط حتى 8 سنوات

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بروف مفروش بالكامل في بالم باركس-بالم هيلز

    RE/MAX Everest logo image

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170م متشطبه من بالم هيلز مقدم 800ألف كاش9.8م

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – بنتهاوس ستوديو في بالم باركس، بالم هيلز

استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب راقي استلام فوري لاندسكيب فيو

    متصدر

    Square Real Estate logo image

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بكمبوند بالم باركس بجوار مول مصر

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ب اقل سعر في الماركت ب كييفا 195 متر

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط 8 سنوات شقة متشطبة تقع بالقرب من نادي الجزيرة

    Property  Hills. logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى كمبوند بالم باركس بجانب نيو جيزة

    Property Hills VIP logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ب اقل سعر في الماركت ب كييفا 195 متر

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٨٥٬٥٥٠ جنيه

    شقة بمقدم ٩٨٥ الف، قسط شهري ٤٧ الف، توتال ١١ مليون

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٨٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 170م متشطبه بالكامل ,بمقدم 3 مليون, لاجون فيو

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مباشرا علي طريق وصله دهشور ب قسط ل 10 سنين

3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا كورنر فاخرة بموقع مميز في الشيخ زايد

    property hills Elite logo image

4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه قسط ربع سنوي780الف اوسعركاش18.000.000

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بروف للبيع في بالم باركس 50م مفروش بالكامل

استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م بجاردن متشطبة بالكامل بالم بارك بالم هيلز

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 130م في بالم باركس | تقسيط حتى 8 سنوات

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل BY ALCHEMY ب موقع و سعر مميز

    بيراميدز ووك, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع