عقارات رخيصة للبيع في منتجعات الساحل الشمالي, صفحة 2

69 عقارات أخرى
  • 7

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (قريه البوسيت - الساحل الشمالي ) 75 م

    RE/MAX Avalon logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بروف للبيع (الطيران السياحيه_الساحل الشمالي

    RE/MAX Avalon logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٦٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 57م الساحل الشمالي - Porto Grande

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤٦٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 55 م متشطب بالساحل الشمالي

    sherwoods property logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر أكوا بارك في الساحل الشمالي

    Feeds logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري فيو بحر ب قسط يصل ل 7 سنين

    سكالا ماونتن فيو راس الحكمة, منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 82م - فيو حمام سباحة - بالفرش والاجهزة

    Inspire Homes logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٢٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك في الساحل بمقدم35% وتقسيط حتى 4 سنوات

    The Icon Real Estate logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٨٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢٬٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 57م الساحل الشمالي - Porto Grande

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤٨٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن للبيع (مصر الجديدة) 150 م

    RE/MAX Avalon logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 63م ( قرية جوليانا ) الساحل الشمالي

    Inspire Homes logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شاليه

    ٢٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 68م الساحل الشمالي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٦٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٣٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو مائي ب سعر مميز و قسط يصل ل 10 سنين

2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٧٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 65م الساحل الشمالي - Porto Grande

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣١٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ١٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 41م الساحل الشمالي - Porto Grande

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤١ متر مربع

    ٣٦٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٤٬٧٦٨٬٨٧٥ جنيه

    شاليه فندقي للبيع 59م الساحل الشمالي بحري الطريق

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٨٠٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 61 م في ( Rabia Bay ) باقساط حتى 7 سنوات

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٨٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 75 م قرية سيرينا ( الساحل الشمالى )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٤٬٩٣٥٬٨٩٣ جنيه

    شاليه للبيع 121م في Rabia Bay North Coast

    Inspire Homes logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٤٠٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٣٬٥٥١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 61م Rabia Bay North Coast

    Inspire Homes logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٨٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٤٬١٤١٬٢٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في Rabia Bay North Coast موقع مميز

    Inspire Homes logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦٠٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الساحل الشمالي

    إبداع logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٣٬٩٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في Rabia Bay North Coast

    Inspire Homes logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٣٬٩٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في Rabia Bay North Coast

    Inspire Homes logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٤٬٤١٦٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك الآن في Rabia Bay North Coast

    Inspire Homes logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٣٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع