عقارات رخيصة للبيع في التجمع, صفحة 28

6,437 عقارات أخرى
  • 10

    بناية كاملة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق متكرر للبيع الاندلس 1 التجمع الخامس

    متصدر

    El Hady Real Estate Investment logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬١١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف جاهزه للمعيشه في الجولدن سكوير من لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة+ AC'S علي ال90 دايركت قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٨٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٧٨٬٠٠٠ جنيه

    روف 149م + تراس 40م ببيت الوطن بالتقسيط

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٣٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة لاستلام برايم فيو في الباتيو اورو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس195م استلام فورى بالتجمع مقدم 2.2م-كاش15م

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس الجديدة استلام فوري سعر لقطة

    Capital Lords Real Estate logo image

    شارع بيرم التونسي, النرجس 1, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو landscape شقة 3 غرف اقساط 12 سنه بمقدم650 الف

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بكمبوند باتيو اورو علي 8 سنين

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١٧١ متر مربع

    ١٨٬٧١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 164م متشطبه في باتيو اورو التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٢٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو park شقة 3 غرف + غرفه ناني اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من لافيستا شقة للبيع بكمبوند باتيو اورو في التجمع

    Oaks Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة جاهزة للمعاينة مقدم950الف تقسيط

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٨١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م -غرفتين- للبيع ليك فيو ريزيدنس2

    متصدر

    AK Circle logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضيه للبيع بكمبوند دار مصر الأندلس سوبر لوكس

    Al Maz Real Estate logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقة 3 غرف مرحلة الاجون لوكش اميز مرحلة

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 229 م متشطب بالكامل بمقدم 3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٩ متر مربع

    ١٣٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م ببيت الوطن قرب النادي الأهلي

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٧١٬٨٢٥ جنيه

    فيلتك فوري بـ16 مليون كاش او 571,825 ربع سنوي

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    روف 120م ببيت الوطن + تراس 31م بالتقسيط

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو landscape شقة بجاردن متشطبة اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٩٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٢٢٬٥٠٠ جنيه

    أرضي بحديقة 80م ببيت الوطن وتقسيط 4 سنوات

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    تاونهاوس فوري بـ16 مليون كاش او مقدم 2,5 مليون

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٣٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل ( ارضي + اول + روف + جاردن 97م ) باقساط

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع في البنفسج عمارات امام واتر واي

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع