عقارات رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 75

15,631 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٠٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام بإطلالة مباشرة علي لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٩٦٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155متر حدائق اكتوبر مسلسل3 الحي الايطال

    طريق الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري تشطيب كامل بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٦٣٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بجاردن كبيره بمقدم مليون جنيه

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٠٧٣٬٠٠٠ جنيه

    بسعر غير مسبوق اي فيلا 180م+جاردن 35م بفيو مميز !!

    Bright logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٥٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في زيد متشطبة بالكامل بالمطبخ بسعر مميز

    Crown Stone Realty logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٨٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان استوري في سوان ليك ويست امام جولف اكستنشن

    Crown Stone Realty logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر مميز شقة 155م استلام فوري بفيو مميز الان

    Bright logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155 متر حدائق اكتوبر مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في سولانا زايد اقل سعر في الكمبوند تقسيط 10س

    Western House logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع بالتقسيط المهندسين ش شهاب الرئيسى

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكتوبر هيلز 1 \ فيلا مستقلة متشطبة \ بحمام سباحة

    اكتوبر هيلز, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سولانا ويست برايم لوكيشن

    Crown Stone Realty logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل استلام فوري في كمبوند او ويست

    متصدر

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع اكبر مطور عقاري في مصر بأقل سعر في الكمبوند

    Western House logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بجاردن كبيره بمقدم 500 وتقسيط ع ٩ سنين

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 3 غرف متشطبة بالكامل استلام قريب

    Crown Stone Realty logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه كمبوند ازها شيخ زايد بجوار نادي الاهلي

    Crown Stone Realty logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد بمقدم 5% وتقسيط حتى 10 سنوات

    Western House logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٤١ متر مربع

    ١٠١٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٤٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل ف يكمبوند بي اكس بالم هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٠٢٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا 628م - موقع متميز - استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

5

    7

    ٦٢٨ متر مربع

    ٧٩٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن في ريفرز فرصة استثمارية مميزة

    Aqar Misr logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٦٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد بمقدم 5% وتقسيط حتى 10 سنوات

    Western House logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٧٢ متر مربع

    ١٢٩٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بدون أوفر للتعثر

    Homevise Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام موقع مميز بإطلالة على حديقة مشطيب

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع