عقارات رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 74

15,631 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورًا شقة متشطبة بالكامل بمقدم 308 ألف فقط

    Property Hills... logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة بدبل فيو تشطيب سوبر لوكس مفروشة بالكامل

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    قطعة أرض

    ٤٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارض في الشيخ زايد الجديده | حوض 1 |

    Emkan for Real Estate logo image

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    ٤٢٬٠٠٠ متر مربع

    ٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في هضبه بالم هيلز مقدم1.3مليون/10س او كاش20

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٥٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورًا شقة متشطبة بالكامل بمقدم 308 ألف فقط

    Property Hills... logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٢٢٬٢٣٦ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام ب17مليون قسط ربع سنوي 922الف

    Property Hills... logo image

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٩٢٢٬٢٣٦ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام ب17مليون قسط ربع سنوي 922الف

    Property Hills... logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعرها القديم بإطلالة بحري على اللاجون

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٣٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬١٣٨٬٧٥٥ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري باقل اوفر ف السوق بتسهيلات

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا قرب بيقرلى قسط ربع سنوى650ألف أو11كاش

    Property Hills... logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة مقدم387 ألف وقسط شهرى6.000 قرب مول العرب

    Property Hills... logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورًا شقة متشطبة بالكامل بمقدم 308 ألف فقط

    Property Hills... logo image

    بيتا جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا قرب بيقرلى قسط ربع سنوى650ألف أو11كاش

    Property Hills... logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في هضبه بالم هيلز مقدم1.3مليون/10س او كاش20

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٥٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بفيو لاندسكيب في زيد ويست الشيخ زايد

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٢٢٨ متر مربع

    ٥٧٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في هضبه بالم هيلز مقدم1.3مليون/10س او كاش20

    Property Hills... logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٥٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٩٢٢٬٢٣٦ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام ب17مليون قسط ربع سنوي 922الف

    Property Hills... logo image

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155متر حدائق اكتوبر مسلسل3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٩٢٢٬٢٣٦ جنيه

    فيلا جاهزة للاستلام ب17مليون قسط ربع سنوي 922الف

    Property Hills... logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع في ماونتن فيو - برايم لوكيش

    Brick Real Estate logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ٦٥٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورًا شقة متشطبة بالكامل بمقدم 308 ألف فقط

    Property Hills... logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155متر حدائق اكتوبر مسلسل 3

    الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م استلام فوري ناصية شارعين

    بيت الاستثمار الذهبي logo image

    الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في هضبه بالم هيلز مقدم1.3مليون/10س او كاش20

    Property Hills... logo image

    تاونى, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٥٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب كامل استلام فوري للبيع برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ١١٢٬٤٥٦ جنيه/متر مربع