عقارات رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 35

15,631 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل من سعر شقة فقلب زايد-كاش\قسط

    لاك ڤيل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل من سعر شقة فقلب زايد-كاش\قسط

    شارع حوض 8 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل من سعر شقة فقلب زايد-كاش\قسط

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل من سعر شقة فقلب زايد-كاش\قسط

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل من سعر شقة فقلب زايد-كاش\قسط

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل من سعر شقة فقلب زايد-كاش\قسط

    طريق وصلة دهشور, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل من سعر شقة فقلب زايد-كاش\قسط

    مونتانيا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل من سعر شقة فقلب زايد-كاش\قسط

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل من سعر شقة فقلب زايد-كاش\قسط

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل من سعر شقة فقلب زايد-كاش\قسط

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل من سعر شقة فقلب زايد-كاش\قسط

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل من سعر شقة فقلب زايد-كاش\قسط

    ذا 8, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر بالتكيفات بسعر تنافسى بالتقسيط

    Property Group logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برووف في شيخ زايد امام كمبوند الربوه و ايتابا

    Crown Stone Realty logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٩٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري صريح ف جنه اكتوبر جاهزه للسكن الفوري

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في كمبوند الكارما شيخ زايد بجانب دورا

    Crown Stone Realty logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٨٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٣٬٢٨٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا قرب هايبر1 ادفع3.285.000 اوكاش21.890م

    Property Hills... logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٤٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا فاخرة قرب مول مصر اوكاش12.338.000

    Property Hills... logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    كلاود سايد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    ذا هارف, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م متشطب استلام فورى فى زايد القديمة

    NABAJ logo image

    اليزيوم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة - للبيع - الحي 13 - الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دار مصر 16 فيو مميز علي الاند سكيب

    Genova Investment logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع