عقارات رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 34

15,631 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه علي طريق الواحات مباشر تقسيط فترات طويله

    Assec Properties logo image

    مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة-بالم هيلز-مقدم1.5مليون او كاش21مليون

    Property Hills... logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ٥٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في كمبوند جاردنيا الشمس

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    جاردينا الشمس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في مارفيل مراسم شيخ زايد بجوار سوديك

    Crown Stone Realty logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ١٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٣٦٬٥٠٠ جنيه

    شقتك استلام فوري بجاردن متشطبة موقع مميز قسط علي4س

    متصدر

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري في كمبوند ذا ستيتس

    Crown Stone Realty logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٨٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه فيو الاهرامات في كمبوند برايم لوكيشن

    Crown Stone Realty logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن جاهزة للسكن بجانب بيفرلي هيلز من سوديك

    Property  Hills. logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في روايا الشيخ زايد علي شارع النزهه

    Crown Stone Realty logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس بأٌقل سعر في سوديك فاي و كارميل

    Crown Stone Realty logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٥ متر مربع

    ٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر، قسط ربع سنوي ٢٧٥ الف، السعر ١١ مليون

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر، قسط ربع سنوي ٢٧٥ الف، السعر ١١ مليون

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل من سعر شقة فقلب زايد-كاش\قسط

    شارع حوض 4 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل من سعر شقة فقلب زايد-كاش\قسط

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل من سعر شقة فقلب زايد-كاش\قسط

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل من سعر شقة فقلب زايد-كاش\قسط

    شارع حوض 6 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل من سعر شقة فقلب زايد-كاش\قسط

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل من سعر شقة فقلب زايد-كاش\قسط

    شارع حوض 2, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل من سعر شقة فقلب زايد-كاش\قسط

    ليك ويست 3, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل من سعر شقة فقلب زايد-كاش\قسط

    شارع الحزام الأخضر بوابة 6, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل من سعر شقة فقلب زايد-كاش\قسط

    إيرا نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل من سعر شقة فقلب زايد-كاش\قسط

    كينجز واي, طريق بوليفارد, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل من سعر شقة فقلب زايد-كاش\قسط

    شارع حوض 1, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل من سعر شقة فقلب زايد-كاش\قسط

3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري باقل من سعر شقة فقلب زايد-كاش\قسط

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع