عقارات رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 29

15,629 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٣٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى الشيخ زايد فى باتيو فيرا من لافيستا

    Oaks Real Estate logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٣٢٤ متر مربع

    ١٢٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيو مميز في كيفا بجوار جويا و بالم باركس

    Property  Hills. logo image

    كيفا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200 م سوبر لوكس في جاردن هيلز 6 اكتوبر

    PALMYRA logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فوري متشطبة بالتكبفات بالشيخ زايد

    متصدر

    property hills Elite logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في سولانا بقسط 10 سنوات

    Property  Hills. logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • اواك بارك

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    IGI Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق الواحات

    3 غرفة

  • 14

    فيلا

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في لافيستا كمبوند باتيو فيرا الشيخ زايد

    Oaks Real Estate logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢٤١ متر مربع

    ١٠٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في او ويست امام مول مصر فيو بارك

    Crown Stone Realty logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة مساحة 165م ب6اكتوبر من اورسكوم

    property hills Elite logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة ف قلب الشيخ زايد 130م اقساط

    property hills Elite logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع من لافيستا بكمبوند باتيو فيرا في زايد

    Oaks Real Estate logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    2

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٠٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • ديجويا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٣٠٬٤٣٤ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Taj Misr Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,دى جويا

    2 - 5 غرفة

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز للبيع متشطبةبالكامل بكمبوند بليس جيت

    Property Group logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بموقع مميز فيو الاهرامات

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن متشطبةاستلام فوري بالشيخ زايد لقطة

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في جنة زايد4 للبيع بسعر لقطة جاهزة على المفتاح

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي للبيع متشطبة بالكامل بسعر مميز اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأعلي نسبه تميز وسعر قابل للتفاوض لسرعه البيع

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م فوري متشطبة بسعر مميز داخل جنة اكتوبر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحة كبيرة بسعر لقطة و اطلالة مميزة-ابراج زيد

    Property  Hills. logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٢٢٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى235م+205م جاردن عالمحور بالشيخ زايد

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ببادية بالم هيلز بجاردن مساحة 131م اقساط

    property hills Elite logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٤٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة مساحة 200م بالشيخ زايد

    property hills Elite logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 330متر حدائق اكتوبر مسلسل3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ١١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري مقدم ١٥٪‏ بافضل مواقع حدائق اكتوبر

    Green City for real estate logo image

    ارض المخابرات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس240م بجاردن85 امام الربوه بمقدم1.1Mوقسط ع12س

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 103م وجهه بحري فيو لاجون قسط 28K لمدة 10 سنين

    Promax Property Investors logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٧ جنيه/متر مربع