عقارات رخيصة للبيع في القطامية, صفحة 5

882 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة للبيع 107م بكمبوند قطامية جيت استكمال اقساط

    Ring Road Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٢٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه اعادة بيع فى قطاميه جيت معمار المرشدى

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٣٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر فى كمبوند وان قطاميه دائرى المعادى

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٣٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٦٣٠٬٨٢٧ جنيه

    شقة 95 متر بمشروع قطامية جيت بمقدم 5% 274.550 الف

    One Real Estate logo image

2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٧٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في سرايات القطامية - كمبوندات القطامية - القطامية - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3/4 تشطيب للبيع بكمبوند سرايات القطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 118 متر بفيو بمقدم 341 الف وقسط شهري 11.190

    One Real Estate logo image

3

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٦٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه غرفتين متشطبه جاهزه تقسيمه مميزه

    Ring Road Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند البارون سيتي بسعر لقطة

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سما – موقع مميزعلى الدائرى

    Chances Real Estate logo image

    سما القاهرة, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر لقطة في كمبوند سما على دائرى

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارت سيتي المقطم أرضي بجاردن

    M.S.K Real Estate logo image

    ارت سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٩٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 172م ارضى بحديقه + تراس فى وان قطاميه 4 غرف

    MRG Real Estate logo image

4

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل غرفتين وجهه فى قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع ارت سيتي المقطم بروف خاص

    M.S.K Real Estate logo image

1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٢٬٢٩٧٬٢٧٩ جنيه

    دوبلكس واخده VIP لوكيشن بحري وفيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٩ متر مربع

    ٩٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 216م واخد فيو VIP بحري و prime location

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالفرش بأقل سعر - قطامية

    Catchers investment logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ع دائري المعادي في قطامية جيت ريسيل 2 غ

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 64 للبيع على دائرى المعادى مباشرة بالقطامية

    One Real Estate logo image

1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٬٦٥٨٬٥٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه332م من بالم هيلز بمقدم3مليون او كاش 22

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٢ متر مربع

    ١١٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل 81م فوري في وان قطاميه بسعر مميز

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٣٢٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اتعاقد ع استوديو ع دائري المعادي بمقدم121الف وقسط

    One Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 108 متر للبيع ف كمبوند قطاميه جيت

    Ring Road Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٢١٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة تكمله اقساط غرفتين اماميه نص تشطيب مميزه

    Ring Road Real Estate logo image

2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٤٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر مميز للبيع بوان قطاميه تكمله اقساط

    Ring Road Real Estate logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع